Çin'den katil koronavirüse karşı süper icat: İnsansız dezenfektan püskürtücü - Son Dakika

Çin'den katil koronavirüse karşı süper icat: İnsansız dezenfektan püskürtücü

2 ay önce

Çin'den bugün gelen görüntülerde yeni koronavirüsün önlenmesi için robotik bir dezenfektan püskürtücü icat edildi.

1
22 Şubat 2020'de Çin'in Luoyang şehrinde anti-salgın sprey dezenfeksiyon robotu CITIC Heavy Industry Machinery Co., Ltd. tarafından geliştirildi ve görevini başarıyla tamamladı. 'Sprey sterilizasyon robotu' Çin'in Henan eyaleti Luoyang şehrinde basamaklara tırmanırken ilk kez görüntülendi.

2
Sterilizasyon robotu, bir ilaç haznesi, bir püskürtücü ve yüksek hareket hızıyla dikkat çekiyor. Tırmanma veya bir engel üzerinden kolaylıkla geçme yeteneğine sahip bu robot uzaktan kumanda ile hareket ettirilebiliyor.
3
Ve düzgün bir şekilde dezenfektan püskürtüyor.
4
Robotun menzili ise 8-12 metre.
5
Manuel dezenfeksiyondan farklı olarak, bu robot hastanelerde, istasyonlarda, plazalarda, alışveriş merkezlerinde, okullarda, topluluklarda ve çok sayıda mobil kullanıcının bulunduğu diğer yerlerde rahatlıkla kullanılabiliyor.
6
Spreyde ölü bir açı yoktur, her yere etki eder.
7
8


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Polis, selfie çekenleri durdurmak için Mavi Göl'ü siyaha boyadı Evde temizlik yapan spor spikeri Diletta Leotta sosyal medyayı salladı Bacakları açık şekilde oturan yıldız isim Michelle Keegan, canlı yayında frikik vermekten son anda kurtuldu 14 yaşındaki anne, eğlenmesine engel olduğu için 1 yaşındaki bebeğini asarak öldürdü Ünlü model Emily Ratajkowski'nin yayınında Türk takipçinin yaptığı yorum olay oldu: Göğüslerini göremiyorum