Çin'den katil virüse karşı süper buluş! 15 dakikada tespit ediyor - Son Dakika

Çin'den katil virüse karşı süper buluş! 15 dakikada tespit ediyor

13 gün önce

Çin'in Ankara Büyükelçiliği, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama büyük yankı uyandırdı. Yapılan açıklamada, dünya genelinde binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüsü 15 dakikada tespit eden bir test üretildiği duyuruldu.

1
Bilim insanları olmak üzere tüm dünyanın çaresini aramaya başladığı koronavirüsle ilgili bir sıcak gelişme daha yaşandı. Henüz hemen tespit edilemeyen ölümcül virüsü 15 dakikada tespit edecek bir testin üretildiği haberi büyük yankı uyandırdı.

2
Çin'in Vuhan kentinde görülen ve tüm dünyaya yayılan koronavirüsle ilgili bilimsel çalışmalar da devam ediyor.

3
Çin'in Ankara Büyükelçiliği, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, 15 dakikada sonuç veren bir test üretildiğini duyurdu.

4
Dünya çapında yaklaşık binlerce kişinin ölümüne sebep olan koronavirüsle ilgili bir firmanın yaptığı çalışmalar sonucunda 15 dakikada sonuç veren testin üretildiğini duyuran Çin Ankara Büyükelçiliği'nin paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

5
Ülkede salgın nedeniyle yaşanan toplam can kaybı 3 bin 193'e yükselirken, tespit edilen vaka sayısı 3 bin 610'unun durumu ciddi olmak üzere 80 bin 824'e yükseldi.
6
Dünya genelinde birçok ülkede hızla artan Kovid-19 kaynaklı ölüm ve vaka sayısı nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), Kovid-19'un "pandemi" yani tüm dünya üzerinde salgın olarak nitelendirilebileceğini açıklamıştı.

7
8
9


YORUMLAR


Diğer Galeriler

Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı Bağışıklık sistemini demir gibi yapan Limonlu suyun vücuda olan etkisi inanılmaz Yüzme bilmeyenlerin bile batmadığı göl: Lut Gölü