Çin'den katil virüse karşı süper buluş! 15 dakikada tespit ediyor - Son Dakika

Çin'den katil virüse karşı süper buluş! 15 dakikada tespit ediyor

15.03.2020 12:08

Çin'in Ankara Büyükelçiliği, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklama büyük yankı uyandırdı. Yapılan açıklamada, dünya genelinde binlerce insanın ölümüne yol açan koronavirüsü 15 dakikada tespit eden bir test üretildiği duyuruldu.

1
Bilim insanları olmak üzere tüm dünyanın çaresini aramaya başladığı koronavirüsle ilgili bir sıcak gelişme daha yaşandı. Henüz hemen tespit edilemeyen ölümcül virüsü 15 dakikada tespit edecek bir testin üretildiği haberi büyük yankı uyandırdı.

2
Çin'in Vuhan kentinde görülen ve tüm dünyaya yayılan koronavirüsle ilgili bilimsel çalışmalar da devam ediyor.

3
Çin'in Ankara Büyükelçiliği, resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamayla, 15 dakikada sonuç veren bir test üretildiğini duyurdu.

4
Dünya çapında yaklaşık binlerce kişinin ölümüne sebep olan koronavirüsle ilgili bir firmanın yaptığı çalışmalar sonucunda 15 dakikada sonuç veren testin üretildiğini duyuran Çin Ankara Büyükelçiliği'nin paylaşımında şu ifadeler yer aldı:

5
Ülkede salgın nedeniyle yaşanan toplam can kaybı 3 bin 193'e yükselirken, tespit edilen vaka sayısı 3 bin 610'unun durumu ciddi olmak üzere 80 bin 824'e yükseldi.
6
Dünya genelinde birçok ülkede hızla artan Kovid-19 kaynaklı ölüm ve vaka sayısı nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü (DSÖ), Kovid-19'un "pandemi" yani tüm dünya üzerinde salgın olarak nitelendirilebileceğini açıklamıştı.

7
8
9

Son Dakika Çin'den katil virüse karşı süper buluş! 15 dakikada tespit ediyor - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Bu kaya, görünümü kadar neden olduğu batıl inançla da nam salmış Sürpriz bayramda geldi! Bengü, ikinci çocuğuna hamile WhatsApp'ın sözleşme onayı için verdiği süre bugün doldu! Twitter'da yer yerinden oynadı Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamıyla fena yakalandı İsrail'in yok etmek için var gücüyle bombaladığı Hamas'ın tünelleri ilk kez görüntülendi
Advertisement