Çin'in Karanlık Yüzü: Cinsel İlişkiye Zorlanıyorlar - Son Dakika

Çin'in Karanlık Yüzü: Cinsel İlişkiye Zorlanıyorlar

02.02.2018 08:22

Genellikle tuhaf ve komik fotoğraflarıyla görmeye alışık olduğumuz Çin'den, bu kez ülkenin karanlık yeraltı dünyasını gözler önüne seren kareler geldi. Paolo Marchetti tarafından çekilen bu inanılmaz fotoğraflar, Birmanyalı kadınların Çin'in güneyindeki Yünnan Eyaletinin karanlık tarafına bir bakış açısı sunuyor.

1
Paolo Marchetti tarafından çekilen bu inanılmaz fotoğraflar, zengin iş adamlarının eğlenmek üzere gece boyunca Çin'de geçirdiği maceraları bizlere gösteriyor.

2
Çin'deki bu sektörün değeri 220 milyon sterlin...

3
Müşteriler, çoğunlukla tüccarlar ve Çinli iş adamları. Kentteki pek çok gece kulübünde sahnede dans eden kızları seçip onlarla eğlenmeyi tercih ediyorlar.

4
Şehir merkezindeki masaj merkezlerinin yüzde 98'i, müşterilerin masözleriyle cinsel ilişkiye girmesine onay veriyor. Bu neredeyse yeni bir mesleğin doğmasına neden olmuş.

5
Fotoğraflar ilgi çekici görünse de aslında Çin'in yeraltı eğlence dünyasının karanlık yüzünü gözler önüne seriyor.

6
7
8
9
10
Bazıları için eğlence olan gece hayatı bunu istemeden yaşayanlar içinse bir işkence gibi...

11
12
Çin'de hayat kadınlığı yasa dışı fakat her yerde derecesine göre değişik şekillerde kamufle edilmiş. Çin'de resmi rakamlara göre 2000 ile 2010 yılları arasında ülkedeki hayat kadınlarının sayısı sayısı 10 milyona ulaşmış.

YORUMLAR
500

Son Dakika Çin'in Karanlık Yüzü: Cinsel İlişkiye Zorlanıyorlar - Son Dakika


Advertisement