Çinli 'Bayan Popo': Taytla Sokağa Çıkamıyorum - Son Dakika

Çinli 'Bayan Popo': Taytla Sokağa Çıkamıyorum

08.07.2017 07:54

Çin'in Shenyang kentinde düzenlenen ‘En Güzel Kalçalı Kadın Yarışmasının birincisi olan ‘Bayan Popo'dan açıklamalar...

1
Çin'in Shenyang kentinde düzenlenen ‘En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması'nın birincisi olan ve ‘Bayan Popo' unvanını kazanan 19 yaşındaki Gao Qian, tayt giyip sokağa çıktığında insanların etrafına toplanıp kalçasına baktığını, bu yüzden tayt giyemediğini söyledi.

2
Çin'in kuzeydoğusunda bulunan Shenyang şehrindeki bir AVM'de En Güzel Kalçalı Kadın Yarışması düzenledi. Yarışmanın birincisi olan 19 yaşındaki Gao Qian, ‘Bayan Popo' unvanını aldı.

3
Ancak Qian, Daily Mail'e yaptığı açıklamada, sahip olduğu vücut hatlarının hayatında bazı zorluklara yol açtığını, sokakta tayt giyemediğini ve insanların tayt giydiği zaman etrafına toplanıp bakışlarını kalçasına diktiğini ifade etti.

4
Qian, ayrıca bir keresinde sokaktayken, bir erkeğin, kız arkadaşının yanında kalçası hakkında övgülerde bulunması nedeniyle, gözleri önünde tartıştıklarını ve bu nedenle çok utandığını itiraf etti.

5
Qian, bu vücuda nasıl kavuştuğu hakkında da bilgiler verdi. Spor tutkunu olan Qian, ölçülerini korumak için günde 6 saat squat (çömelip ayağa kalkılarak yapılan egzersiz hareketi) yaptığını söyledi.

6
Qian “Sonuçlardan çok memnunum, ne kadar zorlaşırsa zorlaşsın egzersiz yapmaya devam edeceğim” dedi.

7
Yarışmaya katılması konusunda ailesinin de destek verdiğini vurgulayan Qian “Babam yarışmaya başvurduktan sonra bana çok cesaret verdi. Ailem de bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyor” ifadelerini kullandı.

8
Qian, gelecekte Brezilya'da düzenlenen benzer bir yarışma olan ‘Miss BumBum'a da katılmayı hayal ettiğini söyledi.

9
10
11

Son Dakika Çinli 'Bayan Popo': Taytla Sokağa Çıkamıyorum - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement