Cinnet: 4 Ölü - Son Dakika

Cinnet: 4 Ölü

12 yıl önce

1
KIRŞEHİR'in Kaman İlçesi'nde yetiştirme yurdunda büyüyen 38 yaşındaki Bilal Kara, kendisi gibi yurtta yetişen eşi 23 yaşındaki Alev ile çocukları 3 yaşındaki Ceren ve 8 aylık Ceyan'ı ekmek bıçağı ile öldürdükten sonra intihar etti.
2
Olay, dün saat 19.00 sıralarında Kaman İlçesi'nin Çiftlikli Mahallesi'nde bahçe içinde iki katlı evin alt katında meydana geldi. Daha önce akaryakıt istasyonunda pompacılık yapan son olarak da Kırşehir'de caddelere park eden otomobillere Kırşehirspor adına bilet kesip otoporkçılık yapan ve her gün Kaman'dan gidip- gelen Bilal Kara, dün akşam iş dönüşü evinde cinnet geçirdi.
3
Bilal Kara, eline geçirdiği ekmek bıçağı ile Kaman Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nde hizmetli olarak çalışan eşi Alev Kara'yı öldüren Bilal Kara, aynı bıçakla daha sonra evde bulunan kızları Ceren ve Ceylan'ı öldürdü.
4
Ailesini katleden Bilal Kara, daha sonra evin tavanında bulunan demire bağladığı kabloyu boyuna geçirip, yaşamına son verdi.
5
Kahramanmaraş doğumlu olan Bilal Kara'nın kimsesiz olarak yetiştirme yurdunda büyüdüğü ve kendisi gibi yurtta büyüyen eşiyle evlendiği belirtildi.
6
7

Haber Yayın Tarihi: 30.11.2008 10:59 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dikkat günlük hayatımızda sıkça kullandığımız bu nesneler ölümcül koronavirüse yol açabilir! İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı!