Son Dakika Haberleri: Cinnet ve Uyku Tedavisi Gören Kadınların Korkunç Fotoğrafları

Cinnet ve Uyku Tedavisi Gören Kadınların Korkunç Fotoğrafları

8 ay önce

Histrionik kişilik bozukluğu; genellikle yetişkinliğin ilk dönemlerinde başlayan, aşırı duygusallık ve dikkat çekmek, çevresi tarafından onay arama ihtiyacının yüksekliği ile kendini belli eden kişilik bozukluğu olarak tanımlanmıştır. Birazdan göreceğiniz fotoğraflarda, 1870 yılında Paris Salpetriere hastanesinde tedavi gören histeri hastası kadınların zaman zaman yaşadıkları ilginç ruhani değişiklikleri göreceksiniz...

1
Ani duygu değişimi, baygınlık, sinirlilik, aşırı cinsel istek, sorun yaratma eğilimindeki kadınların tedavi gördüğü hastanede, bir araştırma için çekilen fotoğraflar durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor.
2
Fotoğraflar, Paris'teki Salpetriere hastanesinde tedavi gören kadınları gösteriyor. Çünkü sağlık görevlileri onları tedavi etmeye ve rahatsız durumlarını anlamaya çalışıyor.


3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26Diğer Galeriler

Dünya Basını Türkiye'deki Seçim Sonuçlarını Nasıl Gördü? Neye Uğradıklarını Şaşırdılar! İşte TBMM'ye Giremeyen İsimler Seçim Sonrası Twitter'da Kim Ne Dedi? Bir Zamanların TV Yıldızı Yıldo'nun Son Hali Hangi Ünlü Kime Oy Veriyor?