Cinsel Arzuyu Arttıran Besinler - Son Dakika

Cinsel Arzuyu Arttıran Besinler

17.12.2017 11:16

Cinsel arzuyu arttırmak için romantik güllerden, mumlardan, şarkılardan önce ne yediğinize dikkat etmeniz gerekiyor. Peki hangi besinler cinsel arzuyu arttırıyor?

1
Acı biber
Acı biber

Acı biberde bulunan kapsaisin kalp atışınızı hızlandırır, endorfini tetikler, afrodizyak etkisi yaratır. Ancak gereğinden fazla yiyip bütün gecenizi mahvetmeyin.

2
Kahve
Kahve

Kahve uyarıcı etkisiyle sadece sabahlarınızı değil gecenizi de kurtarabilir.

3
Kıvırcık
Kıvırcık
Yeşil yapraklı sebzeler söz konusu cinsellik olunca oldukça faydalıdır ancak özellikle kıvırcıkta bulunan uyuşturucular ilişki hormonlarını aktive eder.

4
Çikolata
Çikolata
Yapılan bir araştırmaya göre çikolata yiyen kadınlar diğerlerine göre daha fazla ilişki istiyor. Bunun nedenerinden bir tanesi çikolata bulunan serotonin ve dopamin. Çikolata aynı zamanda metilksantin yoluyla vücudumuzun hassasiyetini arttırarak en küçük dokunuşlara bile reaksiyon göstermesini sağlıyor.

5
İstiridye
İstiridye

Şekli, kokusu ve dokusuyla kadını anımsatan istiridyenin afrodizyak etkisi herkes tarafından biliniyor. İstiridye, testesteron üretimi için gerekli olan yüksek oranda çinkoyla cinsel dürtüyü arttırıyor.

6
İncir
İncir
İncirde bulunan magnezyum, androjen ve östrojen gibi ilişki hormonlarının üretimini destekleyerek libidonuzu arttırıyor ve vücudun her yerine kan dolaşımını hızlandırıyor.

7
Karpuz
Karpuz

Viagra etkisine sahip karpuz damarların gevşemesini sağlıyor, kan dolaşımını arttırıyor, erkeklerin daha kolay uyarılmasına yardımcı oluyor.

8
Nar
Nar
Yapılan bir araştırmada 2 hafta boyunca günde 1 bardak nar suyu içen kadın ve erkeklerin ilişki hormonu seviyelerinde artış görüldü.

Son Dakika Cinsel Arzuyu Arttıran Besinler - Son Dakika


YORUMLAR
500
Advertisement