Cinsel Doyum Düzeyleri Düşük İnsanlar: Demiseksüeller - Son Dakika

Cinsel Doyum Düzeyleri Düşük İnsanlar: Demiseksüeller

25.11.2015 12:16

1
Demiseksüel, birine karşı güçlü duygusal hissetmedikçe, o kişiyle ilişkiye giremeyen insanlara denir. Yani aseksüel ile seksüelin tam ortasında duran, ilişki için duygusal olarak derin şeyler hissetmesi gereken insanlardır.

2
Heteroseksüellik, aseksüellik hakkında herkes biraz bilgi sahibi.. Yaygın olmadığı ve dillendirilmeği için çok az bilinen bir durum olarak karşımıza çıkan demiseksüellik , cinselliği çok fazla "umursamayan" insanlar için kullanılıyor.

3
Demiseksüeller, Gray-A diye tabir edilen alanın üyesidirler.

4
Bazen sorunsuz bir cinsel hayata sahip olurlar, bazen hiçbir şey hissedemezler, bazense hissedebildiği halde onu nasıl kullanacağını bilemezler. İlişkiye girmek, bu isteklerini karşılayacak bir olgu olmayabilir onlar için.

5
İlişkiye girmek yerine sadece karşı tarafla öpüştüğünü, ona sarıldığını, onun çıplak olduğunu düşünerek, onun yüzünü düşleyerek ya da bunları bizzat kendileriyle yaşayabilirler.

6
İlişki hayatları herkes gibidir ama sadece cinsel doyum düzeyleri düşüktür.

7
Demiseksüeller “ikincil cinsel çekim” insanlarıdır.

8
“Birincil cinsel çekim kişinin görünümü, kıyafeti, kişiliği gibi dış niteliklerine dayanırken; ikincil cinsel çekim genellikle romantik bir ilişkiden veya sosyal konumdan ya da ilişkideki kişinin diğerine ne şekilde yakın olduğundan kaynaklanan çekimdir.”

9
10
11
Bir demiseksüel sadece cinsel yakınlık kurmak için değil, yemeğe çıkmak, bir şeyler içmek için bile karşısındaki kişiye karşı derin hisler beslemek zorundadır.

12
13
14
15
16
Demiseksüel biriyle birlikteyseniz, onun cinsel arzularının olduğunu bilmeniz gerekir, sadece o yönünü göstermesi için yeterli güveni, yakınlığı, samimiyeti ona verememişsiniz demektir.

17
Demiseksüeller için güven son derece önemli bir olgudur, romantizmden, etkilenmekten, derin duygular beslemekten önce gelir.

18
Demiseksüeller son derece sadık insanlardır ve “tek gecelik ilişki” diye bir kavramın hayatlarında asla ve asla yeri yoktur.

Son Dakika Cinsel Doyum Düzeyleri Düşük İnsanlar: Demiseksüeller - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Yeşilçam'ın ok kirpikli güzeli, süper minili pozuyla mest etti 3 çocuğunun annesini önce takip edip vurdu, sonra üzerine benzin dökerek yaktı Banyoya telefonla giren genç kızın bir anlık hatası sonunu getirdi Bir an durdu ve dönüp baktı! 'Ormanın hayaleti' fotoğrafçıya böyle poz verdi Bu görüntü yalnızca bir ülkede olur! Yağmur yağsın diye 2 kurbağayı törenle evlendirdiler
Advertisement