Cinsel Güç İçin Kaplanları Öldürüyorlar - Son Dakika

Cinsel Güç İçin Kaplanları Öldürüyorlar

14.10.2016 16:01

1
Cinsel gücü arttırmak için insanlar bir çok yol deniyor. Besin takviyesi, haplar, kocakarı ilaçları ve daha bir çok metod uygulayan gene de arayışlarını sürdüren insanlar son olarak cinsel güç için kaplan katliamına başladı.

2
Nesli tükenen yabani hayvanlar arasında olan kaplanlar son zamanlarda cinsel güç için katliama uğruyor. Özellikle Asya ülkeleri cinsel güç için kaplanları cinsel organlarını kopartarak öldürüyor.

3
Çin'de ortaya atılan iddia ile Asya'da bir çok kişi kaplan avına çıkmaya başladı. Cinsel güç sağladığı söylenilerek kaplanların peşine düşen bir çok kişi yakalanan kaplanın cinsel organını alıyor. Yetişkin ve yavru kaplanları ayırt etmeden cinsel organlarını alan kaçak avcılar cinsel güç için katliam yapıyor.

4
Cinsel gücü arttırdığı iddiaları nedeniyle cinsel organ yüzünden birçok kaplan telef ediliyor. Çin'de yaygın olan kaplan cinsel organı kullanımı tıp içinde tedavi edici özellik olarak biliniyor. Kaplan cinsel organının tüketildiği düşünülse de aksine cinsel gücü arttırması için kişi kurutulan cinsel organı yanında taşıyor.

5
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Cinsel Güç İçin Kaplanları Öldürüyorlar - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement