Son Dakika Haberleri: Cinsel Güç Veren Mucizevi Bitki 'Maca' Hakkında 15 Bilgi

Cinsel Güç Veren Mucizevi Bitki 'Maca' Hakkında 15 Bilgi

4 yıl önce

1
2
3
4
5
6
7
8
Bu bitkinin efsanesi inka imparatorluğu'nun yükseliş döneminde, inka savaşçılarının savaşa gitmeden önce maca yemeleri ile başlamıştır. bu onları çok güçlü yapmıştır. ancak bu dönemde fethedilen şehirdeki inka savaşçılarının artan cinsel arzularından korunmak için, inka savaşçılarının bir şehri aldıktan sonra maca kullanmaları yasaklanmıştır. İşte bu sayede, yaklaşık 500 yıl boyunca makanın gücü, libidoyu ve üretkenliği arttırdığına dair ünü peru'da çok iyi bilinmektedir.

9
İnsanlarin bu bitkinin gerçekten de libidoyu, cinsel gücü ve enerjiyi artirdiğını keşfetmiş olmalarından dolayı, günümüzde macanın popülaritesi her geçen gün yükselmektedir. Peru'da maca üretimine tahsis edilmiş olan arazi miktarı, pazardaki talebi karsilamak için sürekli olarak artmaktadir ve çok sayida bilim adami da bu bitkinin kökünün faydalarini arastirmaya baslamistir. Peru'da maca bitkisi cinsel yasamlarinin daha da ateslendirmek isteyen erkekler ve kadinlar tarafından kullanilmaktadir. Öte yandan abd'de, Avrupa'da ve Japonya'da maca bitkisi içeren gida ürünleri her geçen gün daha fazla sayıda müşteri bulmaktadir.

10
11
12
13
14
9- Cinsel isteksizliğe, baş ağrısına, kas ve eklem ağrılarına iyi gelir.

15
16
17
18
14- Çocuklarda iştah açar. Yetersiz beslenmeden kaynaklı eksiklikleri giderir ve büyümeye yardımcı olur.

19
15- Hiperaktivite ve dikkat dağınıklığı için etkilidir.Haber Yayın Tarihi: 17.03.2016 10:46 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Fazla merak sonu oluyordu! Cinsel organına soktuğu manyetik toplar hastanelik etti Rus Barbie olarak ünlenmişti! Siz ona bir de şimdi bakın Game of Thrones'un Khaleesi'si Emilia Clarke'dan olay sevişme sahnesi itirafı: Babama izletmedim! +18 sahneleriyle tepki çeken Sibel Kekilli beyazperdede! Yeni projesini Instagram ele verdi Çorum'da ürküten keşif! Yol çalışmasında 2 bin yıllık insan iskeleti bulundu