Son Dakika Haberleri: Cinsel Gücü Arttırmak İçin Kaplanları Katlettiler

Cinsel Gücü Arttırmak İçin Kaplanları Katlettiler

3 yıl önce

Cinsel gücü arttırmak için insanlar bir çok yol deniyor. Besin takviyesi, haplar, kocakarı ilaçları ve daha bir çok metod uygulayan gene de arayışlarını sürdüren insanlar son olarak cinsel güç için kaplan katliamına başladı.

1

Nesli tükenen yabani hayvanlar arasında olan kaplanlar son zamanlarda cinsel güç için katliama uğruyor. Özellikle Asya ülkeleri cinsel güç için kaplanları cinsel organlarını kopartarak öldürüyor.

2

Çin'de ortaya atılan iddia ile Asya'da bir çok kişi kaplan avına çıkmaya başladı. Cinsel güç sağladığı söylenilerek kaplanların peşine düşen bir çok kişi yakalanan kaplanın cinsel organını alıyor. Yetişkin ve yavru kaplanları ayırt etmeden cinsel organlarını alan kaçak avcılar cinsel güç için katliam yapıyor.

3

Cinsel gücü arttırdığı iddiaları nedeniyle cinsel organ yüzünden birçok kaplan telef ediliyor. Çin'de yaygın olan kaplan cinsel organı kullanımı tıp içinde tedavi edici özellik olarak biliniyor. Kaplan cinsel organının tüketildiği düşünülse de aksine cinsel gücü arttırması için kişi kurutulan cinsel organı yanında taşıyor.

4
5
6
7
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 23.04.2017 09:38 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Dünyayı ikiye bölen tartışma! Yıkayarak mı, silerek mi temizlenmeli? Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın mavi gözlü hırçın güzeli bakın kaç yaşında! Nefes alamıyor diye soluğu hastanede aldı! Burnundan çıkan şey doktorları bile şoke etti Sivas'ta şaşkına çeviren görüntü! Gören 'Çin Seddi gibi' diyor MasterChef'in yakışıklı İtalyan şefi Danilo Zanna'nın eşi Türk çıktı!