Cinsel Gücü Tetikleyen Kişiniş'in 10 Faydası - Son Dakika

Cinsel Gücü Tetikleyen Kişiniş'in 10 Faydası

15.03.2016 08:21

1
Maydanoz familyasından bir bitkidir. Genelde Akdeniz ikliminin yaygın olduğu bir çok yerde yabani ve kültür bitki olarak yetişmektedir. Boyları ortalama 55-65 cm kadar olan bir yıllık bir bitkidir. Gövde yapısı yuvarlak kesitli, boylamasına ise oluklar şeklinde çizgili, soluk yeşil ve dallara ayrılan yapıdadır. Bitkinin alt ve üst yaprakları farklı görümdedir. Alt yaprakları tıpkı maydanoz yaprakları gibidir. Hafif tüylüdürler ve çok kötü bir kokuya sahiplerdir.

2
Kişniş tohumları kurutulduktan sonra baharat şeklinde yemeklerde ve daha birçok yerde kullanılmaktadır. Bazı yörelerde kişnişin yaprakları salata ve et yemeklerinin üzerine atılarak kullanılmaktadır. Gövdesi de sebze gibi pişirilerek yenilebilir. Bu denli iştah açan ve besleyici olan kişnişin faydaları...

3
Cinsel gücü tetikler: Özellikle 40'lı yaşlardan sonra oluşan cinsel isteksizlik ve akabinde cinsel yoksunluğa karşı sizleri korur ve kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olur. Cinsel hayatınızı düzene koyar.

4
Hafızayı güçlendirir: İçeriğinde bulunan vitamin grupları sayesinde yaşlanmaya bağlı oluşan unutkanlık ve hafıza kaybı gibi kişi gündelik hayatında zora sokacak etmenlere karşı büyük oranda korumaktadır.

5
Mide dostu: Tamamen mide dostu olan kişniş sindirimi kolaylaştırır, metabolizmanın hızla çalışmasına ve midede oluşan ülser ve gastrite karşı birebirdir.

6
İştah açar: Özellikle çocuklarda kişniş belirgin şekilde iştah kaybını azatlığı ve yeme alışkanlığına bireyi ittiği gözlemlenmiştir. Çocuklarına ve iştahsızlık problemi olan yer yaş bireyde kullanabilirsiniz.

7
Adeti düzenler: Sürekli olarak adet düzensizliği yaşıyorsanız, kişniş mucizevi bir biçimde adet düzenizi düzene koyarak adetinizin normal seyrin de gitmesine yardımcı olur.

8
Kişniş hangi hastalıklara iyi gelir

Midede oluşan zararlı gazları yok eder, sinirlerinizi yatıştırır, hazımsızlık problemini ortadan kaldırır.

9
Migren ataklarını yatıştırır, karın ağrılarını keser, cildi nemlendirir, bağırsak gazlarını giderir.

10
Sinirleri yatıştırır, hazmı kolaylaştırır, sinirsel baş ağrılarını keser, karın ağrılarını giderir, mide bulantısı ve kusmayı giderir.

11

Son Dakika Cinsel Gücü Tetikleyen Kişiniş'in 10 Faydası - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Çöpçatanlık sitesinde tanıştığı adamı fantezi yalanıyla kandırıp cinsel oyuncakla boğarak öldürdü Sahneye şeffaf kıyafetle çıkan şarkıcı Noah Cyrus isyan etti: Bacak aramı sansürlediğiniz için teşekkürler 638 yıldır dönüyor! Yıldırım'ın asırlara meydan okuyan emanetini görenler hayrete düşüyor İtalya'nın yasaklı cinsel ilişki adası, karanlık tarihi ile ürkütüyor Küçük kıza cinsel istismarda bulunup öldüren caniyi halk maket bıçağı ile delik deşik etti