Cinsel içerikli film sitesinden ödül alan oyuncu Bella Thorne, kız arkadaşıyla öpüştüğü anları paylaştı - Son Dakika

Cinsel içerikli film sitesinden ödül alan oyuncu Bella Thorne, kız arkadaşıyla öpüştüğü anları paylaştı

10.01.2020 15:03

Geçtiğimiz aylarda +18 film sitesi için yönetmen koltuğuna oturan ABD'li oyuncu Bella Thorne, kız arkadaşıyla öpüştüğü videoyu sosyal medya hesabından paylaştı.

1
22 yaşındaki ABD'li oyuncu Bella Thorne, 2020'ye son paylaşımıyla yine Instagram'a damga vurdu.
2
Cinsel tercihleri farklılık gösteren oyuncunun son videosunda bir kız arkadaşıyla öpüştüğü anlar ise takipçilerinde yine şaşkınlık yarattı.

3
Sarışın genç arkadaşıyla sarmaş dolaş dans ettikten bir süre sonra öpüşmeye başlayan Thorne, yine kafaları karıştırdı.

4
Bella Thorne, geçtiğimiz aylarda +18 videolar yayınlayan bir internet sitesi için yönetmen koltuğuna oturmuştu.
5
Bella Thorne kimdir?
Bella Thorne kimdir?
Kökeni İtalya'ya dayanan Thorne'un en genç mankenlerden biridir. Oyunculuğa başlamadan hemen önce çocuk model oldu. Birinci sınıfta disleksi tanısı konuldu. Kristen Stewart ve Zendaya ile sıkı bir arkadaşlığı bulunan yetenekli oyuncu, 2003 yılında ilk film deneyimini Stuck on You filminde yaşadı.
6
2008 yılında oynadığı My Own Worst Enemy adlı dizide Taylor Lautner ile başrolü paylaştı ve yardımcı rolü ile bir ''Young Artist Award'' kazandı. 2009'da Forget Me Not adlı bir korku filminde oynadı.

7
2010 yılında Waverly Büyücüleri'nde yer aldı. 2010 yılının sonunda Haydi Çalkala'da başrol olan Cece Jones rolünde bulundu. 2013-2014 yıllarında Alacakaranlık Efsanesi'nin son filminde Renesmee Cullen'ı oynaması kararlaştırılmıştı. 29 Mayıs'ta ilk şarkısı Call It Whatever'ı çıkarttı.

8
Bella Thorne ayrıca Hollywood'da en kaprisli oyuncular arasında gösterilmekte ve bu yüzden film teklifi bile alamadığı öne sürülüyor.
9
10
11
12
13

YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Cinsel içerikli film sitesinden ödül alan oyuncu Bella Thorne, kız arkadaşıyla öpüştüğü anları paylaştı - Son Dakika


Advertisement