Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi - Son Dakika

Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, George Floyd ile ilgili konuşma yapınca uçaktan indirildi

Cinsel içerikli film yıldızı Elle Knox, polis tarafından öldürülen George Floyd ile ilgili protestocuları görünce ayağa kalkıp onlara destek verdi. 300 yolcuya polis şiddeti hakkında coşkulu bir açıklama yapan film yıldızı, uçaktan indirildi.

1
28 yaşındaki Avustralyalı cinsel film yıldızı Elle Knox, Amerikan hava yollarına ait uçakla ülkesi Avustralya'ya uçmak için Houston'dan San Francisco'ya gitmek üzereyken George Floyd cinayeti ile ilgili protestocuları görünce dayanamadı.
2
Genç yıldız, protestoculara destek verdi ve ayağa kalkarak 300 yolcuya polis şiddeti hakkında coşkulu bir açıklama yapınca uçaktan indirildi.
3
Elle, bir süre konuştuktan sonra uçağa polisin geldiğini ve polisin kendisini uçaktan indirdiğini o sırada uçakta bulunan yolcuların alkışlayarak kendisine destek verdiklerini söyledi.
4
Genç oyuncu, yolcuların bu durumu alkışlamalarına rağmen, polisin kendisini politik konuşma yapmış gibi gösterdiğini ileri sürerek insanları korkuttuğunu söylediğini belirtti.
5
Elle, polisin kendisini San Francisco hava limanında sorguya çektiğini ve Avustralya seferine yetişmesine engel olmakla tehdit ettiğini söyledi.
6
Oyuncu, şuan otelinde olduğunu ve güvende olduğunu ifade etti.
7
8

YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Su alerjisi genç kızın hayatını kararttı! Her banyoya girdiğinde acılar içinde kıvranıyor Cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa'nın çaresiz seslenişi: Yalvarıyorum bu sektörden uzak durun Aşkı bulmak için sosyal arkadaşlık sitesine üye oldu, cinsel ilişki teklifi yağdı 4 ay önce doğum yapan Bergüzar, bikinili pozuyla değil yazdığı notla şaşırttı Kimse bu kadarını beklemiyordu! Ünlü oyuncu bir deri bir kemik kaldı