Cinsel içerikli film yıldızı, korona ilacını bulan bilim insanı ile birlikte olacak - Son Dakika

Cinsel içerikli film yıldızı, korona ilacını bulan bilim insanı ile birlikte olacak

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle evinde izolasyonda kalan cinsel içerikli film yıldızı, ilginç biz vaatte bulundu. Lola Taylor ismi ile bilinen 27 yaşındaki Rus güzel Iyubov Bushueva, Instagram hesabındaki paylaşımında, koronavirüsün ilacını bulan bilim insanı ile birlikte olabileceğini söyledi.

1
Milyonlarca insanın koronavirüs korkusu yaşadığı bu günlerde, insanlar gelecek bir aşı ya da ilaç haberine kilitlenmiş durumda.
2
Cinsel içerikli film yıldızı Rus güzel Iyubov Bushueva da bütün heyecanıyla koronavirüs ilacının bulunmasını bekliyor.
3
27 yaşındaki yıldız, Instagram'da korona ilacını bulan bilim insanı ile birlikte olabileceğini belirten bir paylaşım yaptı.
4
Moskova'daki evinden çıkması durumunda tutuklanacağını sölyeyen Iyubov, izolasyonda kalmaktan çok sıkıldığını ve ilacın bir an önce bulunmasını istediğini söyledi.
5
6
7

YORUMLAR (40)
  • Çiftçi: Telekom’u geçtim elektriği kesiyor vatandaşın gediz şirketi çiftliklerin arazilerin işletmelerin elektriğini çayır çayır kesiyor yetkililer nerde nasıl ödesin vatandaş faturasını üretim biterse herşey biter gediz şirketini denetleyin devletin yetkililerine sesleniyorum Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Üzüm bağının altından çıkan 1700 yıllık tarihi mozaik görenleri büyüledi Camiler ibadete açılıyor! İşte İstanbul, Ankara ve İzmir'de cuma namazı kılınabilecek camiler Canlı yayında göğüsleri görünen Yetenek Sizsiniz'in jüri üyesinden itiraf: Bilerek yaptım Kimyasal cilt temizleme losyonunu kullananların yüzleri yandı! Hemşire korkunç fotoğrafları bir bir paylaştı Dünyaca ünlü şarkıcı Katy Perry karnı burnunda mayo giyip denize koştu