Cinsel İçerikli Film Yıldızından, Yapım Şirketine 5 Milyon Dolarlık Dava - Son Dakika

Cinsel İçerikli Film Yıldızından, Yapım Şirketine 5 Milyon Dolarlık Dava

10.04.2018 13:29

Nikki Benz adıyla bilinen Alla Montchak, dünyaca ünlü cinsel içerikli film şirketi Brazzers'a 5 milyon dolar tutarında dava açtı.

1
36 yaşındaki kadının avukatı, 2016 sonunda çekilen bir filmde, oyuncu Ramon Nomar ve yönetmen Tony T'nin müvekkiline cinsel saldırıda bulunduğunu belirtti. Stüdyonun yanı sıra bu iki isim de suçlandı.

2
Nikki Benz, çekimler sırasında karşı çıkmasına rağmen, kendisine şiddet uygulandığını belirtti.

3
Ramon Nomar ve Tony T, daha önce de sosyal medya üzerinden benzer iddialarda bulunan Nikki Benz'e iftira suçlamasıyla ortak dava açmıştı. Bu dava henüz sonuçlanmadı.

4
Nikki Benz, 19 Aralık 2016'da “Sanırım artık tecavüz sahneleri popüler, ha?” ifadesini kullanmıştı.

5
Ertesi gün de yine Twitter adresinde “Sette aşağılama, tecavüz ve şiddet hiç olmamalı. Kamera önünde veya değil, #HayırHayırDemektir. Sadece HAYIR!” diyen kadın, daha sonra bu tweetini kendi hesabının başına sabitlemişti.

6
7
8
9

Son Dakika Cinsel İçerikli Film Yıldızından, Yapım Şirketine 5 Milyon Dolarlık Dava - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Maskeyi ağzına değil göğüslerine taktı! 52'lik yıldız çılgın akıma gecikmeli katıldı Böyle işi kim sevmez! Yaptıkları paylaşımla saniyeler içinde milyonlarca lira kazanıyorlar Ermeni askerler cephede kaçacak delik ararken, yavru Paşinyan keyifte! Sosyal medyayı sallıyor 'Kel çoban' efsanesiyle adı duyuldu! Bu mağaraya gelenlerin tek bir ortak özelliği var Taraftarların aklını başından aldı! 48'lik oyuncu Anna Falchi, takımının zaferini soyunarak kutladı