Son Dakika Haberleri: Cinsel İçerikli Film Yıldızından, Yapım Şirketine 5 Milyon Dolarlık Dava

Cinsel İçerikli Film Yıldızından, Yapım Şirketine 5 Milyon Dolarlık Dava

2 yıl önce

Nikki Benz adıyla bilinen Alla Montchak, dünyaca ünlü cinsel içerikli film şirketi Brazzers'a 5 milyon dolar tutarında dava açtı.

1
36 yaşındaki kadının avukatı, 2016 sonunda çekilen bir filmde, oyuncu Ramon Nomar ve yönetmen Tony T'nin müvekkiline cinsel saldırıda bulunduğunu belirtti. Stüdyonun yanı sıra bu iki isim de suçlandı.

2
Nikki Benz, çekimler sırasında karşı çıkmasına rağmen, kendisine şiddet uygulandığını belirtti.

3
Ramon Nomar ve Tony T, daha önce de sosyal medya üzerinden benzer iddialarda bulunan Nikki Benz'e iftira suçlamasıyla ortak dava açmıştı. Bu dava henüz sonuçlanmadı.

4
Nikki Benz, 19 Aralık 2016'da “Sanırım artık tecavüz sahneleri popüler, ha?” ifadesini kullanmıştı.

5
Ertesi gün de yine Twitter adresinde “Sette aşağılama, tecavüz ve şiddet hiç olmamalı. Kamera önünde veya değil, #HayırHayırDemektir. Sadece HAYIR!” diyen kadın, daha sonra bu tweetini kendi hesabının başına sabitlemişti.

6
7
8
9Haber Yayın Tarihi: 10.04.2018 01:29 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Ünlü model Kendal Jenner'ın sere serpe kitap keyfi! Resmen içine düştü Dişi bufaloya sinsice saldırmak istemişti! Sonu felaket oldu Böyle meslek görülmedi! Sadece vücudunu paylaşarak yılda 300 bin dolar kazanıyor İnsanlığımızdan utandıran kare! Hamile karısına kimse yer vermeyince bakın ne yaptı Vedat Milor'dan, evliliğini yorumlayan takipçisine bomba cevap: Parası için evlendim!