Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yaşam Koçu Oldu - Son Dakika

Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yaşam Koçu Oldu

28.07.2017 12:55

Zuzana Majorova, bundan birkaç yıl öncesine kadar cinsel içerikli film yapımcılarının elinde hayatı savrulan genç bir kadındı. 20 yaşında bu sektöre atıldı ve kısa zamanda adını duyurdu. Fakat mutlu değildi, hayalleri vardı. Onları gerçekleştirmezse yaşayamayacağını düşündü ve hayatını değiştirdi...

1
Zuzana Majorova, Susana Spears ismiyle 20 yaşında cinsel içerikli film sektörüne atıldı. Sektörde adı kısa zamanda duyulmuştu. Fakat kendisini iyi hissedemiyor, büyük bir değişime ihtiyacı olduğunu düşünüyordu.

2
Edindiği birikimler sonrası film dünyasını bıraktı, sağlıklı yaşam koçu olabilmek adına eğitimler almaya başladı.

3
Profesyonel fitness ve yoga eğitimleri de bu sürecin bir parçasıydı. Oldukça çalıştı ve gerekli sertifikaları aldı. “Hiç olmadığım kadar mutlu hissetmeye başlamıştım” diyor o günleri anlatırken Zuzana.

4
Yoga ve fitness sayesinde eskisinden de fit bir görünüme kavuşan Zuzana, spor yaşamında öğrendiklerini internet sitesi ve sosyal medya hesapları aracılığıyla insanlara aktarmaya başladı.

5
Kısa zamanda büyük bir hayran kitlesi oluştu. Egzersiz videoları ve motivasyon konuşmaları milyonlara ulaşmaya başladı. Hem kadınlardan hem erkeklerden büyük takdir ve beğeni toplar hale geldi.

6
Zuzana Majorova şu an 33 yaşında. Birkaç yıl öncesine kadar mutsuz olduğu bir iş ile hayatını idare ediyordu. Değişime karar verip daha da önemlisi harekete geçtikten sonra tüm yaşamının değiştiğini belirtiyor.

7
Mutsuz olduğu her şeyden uzaklaşmaya karar veren Zuzana, Ekim ayında bu sebeple eşinden boşanmış ve kendini tamamen yaşam koçluğuna, insanları sağlıklı yaşam konusunda eğitmeye adamış.

8
Sosyal medyayı aktif şekilde kullanarak insanlara ulaşmaya başlamıştı. Şimdi ise aynı zamanda büyük bir salon açmayı planlıyor.

9
Majorova'nın birbirinden güzel fotoğrafları da çok sayıda takipçisi tarafından yorum ve beğeni yağmuruna tutuluyor tabii.

10
Zuzana'nın hayalleri bunlarla da bitmemiş. Sıradaki hedeflerinden birisinin de kendisi gibi küçük yaşta cinsel içerikli film sektörüne çekilmeye zorlanan veya bir şekilde kandırılarak dahil edilen kızların hayatına müdahale etmek olduğunu belirtiyor.

11
Konuyla ilgili şunları da söylüyor; “Bu genç kızları besleyen ve hayatlarını yok eden sömürü döngüsünü durdurmak için bir şeyler yapmakla ilgili bir rüyam var ve gerçekleştirmek için tüm gücümle savaşacağım” diyor.

12
Eski günleri ve film sektörü sorulduğunda da önemli noktalara parmak basıyor ve ciddi mesajlar veriyor;
Eski günleri ve film sektörü sorulduğunda da önemli noktalara parmak basıyor ve ciddi mesajlar veriyor;
“Doğu Avrupa'nın bir çok genç kızının içine düştüğü bir tuzak ve sağ kurtulduğum için çok şanslıyım, çünkü pek çok kız bunu yapamıyor. Oradaki kızlar fotoğraflarda mutluymuş gibi gülümsüyor ve bu en büyük yalan. Bu işi yapmaktan mutlu olan tek bir kızla tanışmadım. Popüler inancın aksine, bu kızlar bunu yaparak fazla para kazanmazlar ve içlerinde her gün kırılarak özgüvenlerini yitirirler. Çoğu da bunun üstesinden gelebilmek için alkole ve uyusturucuya yönelir veya yöneltilir.”

13
14
15
16
17

Son Dakika Cinsel İçerikli Film Yıldızıydı, Yaşam Koçu Oldu - Son Dakika

YORUMLAR

Diğer Galeriler

Tarlada ilişkiye giren çiftin aracı çamura saplandı! İmdatlarına polis koştu Bir tuhaf olay! Vefat etmeden kendi mezarını yaptı, içine ölen eşini gömdü Görüntüler korkunç! 90 yaşındaki kadın, huzurevi çalışanı tarafından tecavüze uğradı Mesut'un 105 milyon liralık lüks malikanesindeki detay dikkat çekti! Kapıda markasına ait logo var Duyunca bir yaşınıza daha gireceksiniz! Erkeklik organı "küçük" olanlar için site kurdular