Son Dakika Haberleri: Cinsel İçerikli Filmlerin Yıldızıydı, Yeni Mesleğine Bakın!

Cinsel İçerikli Filmlerin Yıldızıydı, Yeni Mesleğine Bakın!

5 gün önce

Cinsel içerikli filmlerin yıldızı olarak tanınan Mia Khalifa, sektörden emekli oldu. Geçtiğimiz gün Instagram hesabından Premier Lig'de çalışmaya başladığını duyurdu.

1
West Ham United taraftarlığıyla da bilinen eski cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa, Instagram'dan yaptığı paylaşımla sosyal medyayı salladı. Lübnanlı yıldız, film sektöründen sonra yepyeni bir maceraya atıldı.
2
Mia Khalifa, Premier Lig ile ilgili yeni bir proje üzerinde çalışmak için Londra'da olduğunu hayranlarına duyurdu.
3
Premier Lig'de çalışmaya başladığını açıklayan Khalifa, Londra'ya gelerek West Ham formasıyla poz verdi.
4
Onu takip eden pek çok hayranı ise Instagram'da yorum yağmuruna tuttu: "Tebrikler", "Bunu görmeyi dört gözle bekliyorum", "Westham'da en çok hangi oyuncuyu destekliyorsunuz?", "Eski işine geri dön lütfen", "Bu süper haber"...
5
Mia Khalifa, uzun süredir Amerika'nın ünlü şefi Robert Sandberg ile beraber. Mia ise onunla ilişkiye başladığından beri cinsel içerikli film sektöründe boy göstermiyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

YORUMLAR (10)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Diğer Galeriler

Mutfağa Mucizeler Yapmaya Girip Facia Yaratan 10 Kişi İngiltereli Cinsel İlişki İşçisi: Beni Sevgililerine Hediye Ediyorlar! Rus İkizler, Zayıflamalarını İsteyen Modellik Ajansı Yüzünden Az Daha Ölüyorlardı! Ünlü Plajda Timsah Dehşeti! Turistler Ne Yapacağını Şaşırdı Ünlülerin Hiç Duyulmamış Garip Takıntıları