Cinsel İçerikli Filmlerin Yıldızıydı, Yeni Mesleğine Bakın! - Son Dakika

Cinsel İçerikli Filmlerin Yıldızıydı, Yeni Mesleğine Bakın!

11.01.2019 10:06

Cinsel içerikli filmlerin yıldızı olarak tanınan Mia Khalifa, sektörden emekli oldu. Geçtiğimiz gün Instagram hesabından Premier Lig'de çalışmaya başladığını duyurdu.

1
West Ham United taraftarlığıyla da bilinen eski cinsel içerikli film yıldızı Mia Khalifa, Instagram'dan yaptığı paylaşımla sosyal medyayı salladı. Lübnanlı yıldız, film sektöründen sonra yepyeni bir maceraya atıldı.
2
Mia Khalifa, Premier Lig ile ilgili yeni bir proje üzerinde çalışmak için Londra'da olduğunu hayranlarına duyurdu.
3
Premier Lig'de çalışmaya başladığını açıklayan Khalifa, Londra'ya gelerek West Ham formasıyla poz verdi.
4
Onu takip eden pek çok hayranı ise Instagram'da yorum yağmuruna tuttu: "Tebrikler", "Bunu görmeyi dört gözle bekliyorum", "Westham'da en çok hangi oyuncuyu destekliyorsunuz?", "Eski işine geri dön lütfen", "Bu süper haber"...
5
Mia Khalifa, uzun süredir Amerika'nın ünlü şefi Robert Sandberg ile beraber. Mia ise onunla ilişkiye başladığından beri cinsel içerikli film sektöründe boy göstermiyor.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Cinsel İçerikli Filmlerin Yıldızıydı, Yeni Mesleğine Bakın! - Son Dakika Spor


YORUMLAR (18)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Kleopatra'nın arılarla fantezisinden, Nil Nehri'ne karşı toplu cinsel tatmine! İşte Antik Mısır'ın sapkınlıkları Tek kelimeyle iğrenç! Hastane görevlisi tarafından tecavüze uğrayan yaşlı kadın kan kaybından öldü Bir zamanların ünlü modeli Loni Willison, çöpten aldığı pizzayı yedi Savaş uçağı, denizde yüzen insanların arasına düştü Aylık 10 bin TL gıda masrafı olan 11 çocuklu anne ısrarından vazgeçmiyor: Yine doğuracağım
Advertisement