Cinsel içerikli sitelere çıplak fotoğraflarını sattığı ortaya çıkan bakımevi çalışanı kovuldu - Son Dakika

Cinsel içerikli sitelere çıplak fotoğraflarını sattığı ortaya çıkan bakımevi çalışanı kovuldu

08.11.2020 15:58

İngiltere'de yaşayan Sophie Broomfield isimli kadının, çalıştığı bakımevindeki insan kaynaklarının hakkında yaptığı araştırma sonrasında yetişkin sitelerine iç çamaşırlı ve açık fotoğraflarını sattığı ortaya çıktı. Bakımevi, foyası ortaya çıkan kadını işten kovdu.

1
Sophie Broomfield isimli bakımevi çalışanı kadın, ekstra para kazanmak için cinsel içerikli sitelere iç çamaşırlı ve çıplak fotoğraflarını satmaya başladı. Bu işi çalıştığı yerden gizli yapan Sophie, insan kaynaklarının detaylı araştırması sonucu çok sevdiği işinden oldu.
2
Chelsea Ferguson
Chelsea Ferguson
İşten kovulan Sophie, yetişkinler için site kuran ve ilk haftada 9 milyon sterlin kazanan arkadaşı Chelsea Ferguson'ın yanında çalıştı.
3
Chelsea Ferguson
Chelsea Ferguson
Sophie, patronuna işini çok sevdiğini söyledi ve kovulmaması için elinden geleni yaptı ancak patronunu ikna edemeyip kovuldu.
4
Genç kadın, şuan için sitede iyi para kazandığını, tüm temel ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra istediği her şeyi alabildiğini söyledi.
5
6
7
8
9

Son Dakika Cinsel içerikli sitelere çıplak fotoğraflarını sattığı ortaya çıkan bakımevi çalışanı kovuldu - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (8)
  • whathan: tabi baktılar karı güzel yeşillenelim dediler kadın yüz vermedi o arada xnxx de dolaşan bakım evi çalışanı tesadüfen bu kadını gördü olabilir Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • SİZE NE ARKADAŞ...: MİLLETİN ÖZEL HAYATINDAN SİZE NE ARKADAŞ... NAMUS BEKÇİSİ MİSİNİZ? O AÇIYORSA SEN BAKMA... Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Advertisement