Cinsel içerikli siteye üye olan +18 film yönetmeni Bella Thorne, 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kırdı - Son Dakika

Cinsel içerikli siteye üye olan +18 film yönetmeni Bella Thorne, 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kırdı

23 yaşındaki oyuncu ve yönetmen Bella Thorne, cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı siteye üye olduktan 24 saat sonra 1 milyon dolar, bir hafta içinde ise 2 milyon dolar kazanarak rekor kırdı.

1
Yaşam tarzı, ilişkileri, imajı sık sık eleştiri konusu olsa da hayranları asla azalmayan yıldız, sürekli gündeme gelmenin bir yolunu buluyor.
2
23 yaşındaki Amerikalı oyuncu ve yetişkin film yıldızı Bella Thorne, Cardi B, Tana Mongeau, ve Swae Lee gibi ünlülerin hayranlarına para karşılığı açık video ve fotoğraf sattıkları siteye 19 ağustos tarihinde üye oldu.

3
Ünlü oyuncu Üye olduktan sonra 24 saat içinde 1 milyon dolar bir hafta içinde 2 milyon olarak kazanarak rekor kırdı.
4
Bella'nın rekor kırması, para karşılığında hayatlarını kazanan kadınların, tepkisini çekti. Bir çok hayat kadını bu sitenin pandemi döneminde işlerinin azalmasına sebep olduğunu, özellikle pandemi döneminde insanların para karşılığı kendileri ile cinsel ilişkiye girmek yerine bu siteden ünlülere para vererek fotoğraf ve video aldıklarını söylediler.
5
Bazı hayat kadınları ise Bella'nın bir hafta içinde kazandığı 2 milyon dolardan 1 milyon dolarını hayat kadınlarına dağıtmasını istedi.
6
Genç oyuncu, siteye üye olduktan kısa bir sonra yaptığı açıklamada, siteye sahibi olduğu prodüksiyon şirketini büyütmek ve hayrı kurumlarına bağışta bulunmak için üye olduğunu söyledi.
7
Zendaya ile birlikte Disney kanalında yayınlanan "Shake It Up" dizisiyle 2010-2013 yılları arasında büyük popülarite yakalayan 22 yaşındaki yıldız büyüdükçe yaşam tarzı da çok değişti.
8
9
10
11
12
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 28.08.2020 07:58

Son Dakika Cinsel içerikli siteye üye olan +18 film yönetmeni Bella Thorne, 24 saat içinde 1 milyon dolar kazanarak rekor kırdı - Son Dakika

YORUMLAR (12)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

200 kilo kaldırabiliyor! Canavar lakaplı kadın sporcuyu görenler gözlerine inanamıyor Kendisine tecavüz etmeye kalkan eski sevgilisinin cinsel organını ısırıp kopardı Sen Çal Kapımı'nın yosun gözlü güzeli pek cesur! Büstiyerli pozu olay oldu Stüdyoda zarfı yakıp yangın tüpüyle söndürdüler! İşte 2020 Emmy Ödülleri töreninden ilginç kareler Yetişkin film yıldızı, cinsel içerikli sitede yaptığı bir saatlik canlı yayından 100 bin dolar kazandı