Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar - Son Dakika

Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar

20.10.2020 11:30

Avustralyalı yarış pilotu Renee Gracie 2015 yılında başladığı pilotluk kariyerine, yeterli kazanç elde edemediği için geçtiğimiz yıl son vermiş ve cinsel içerikli fotoğraf ve videoların satıldığı bir siteye üye olarak çok daha yüksek kazançlar elde etmeye başlamıştı. Güzel sporcu, eski sektörüne sonunda patladı.

1
Kazancını aylık 250 bin sterline çıkardığı iddia edilen Gracie ülke basınına verdiği röportajda, pilotluk yaparken kendisini bir tanıtım figürü olarak kullandıklarını düşündüğünü söyledi. "Bu tavırları çok komikti" diyen Gracie, "Aynı zamanda da çelişkiliydi."

2
"Çünkü ben cinsel içerikli video ve fotoğraflarımı satmadan önce, beni "Güzel pilot" olarak tanıttılar. Şu an güzelliğim ve çekiciliğimden para kazandığım bir sektördeyim ve bu nedenle artık benimle hiçbir şey yapmak istemiyorlar" diye konuştu.
3
Supercars alanında pilotluk yapan nadir kadınlardan olmasına karşın başarılı bir kariyer oluşturamayan 25 yaşındaki Gracie, "Yıllarca geliştirme serilerinde yarıştım ve yetkililer, Supercars'ta bir kadın pilot olduğunu kamuoyuna göstermek istiyordu.

4
Ben, onların "güzellik ve çekiciliğin her zaman alıcısı vardır" figürüydüm. Bundan faydalanmak istediler. Şimdi sektörümü değiştirdim ve bu kararımın, yetkililerin bu tavrıyla ilgisi yok" dedi.

5
Supercars yetkililerinin kadınları ön plana çıkararak onları terfi ettirdiklerine inandıklarını söyleyen genç pilot, "Onları buna zorluyorlar. Kadınların sektörde olmalarını bu açıdan istiyorlar ama genel olarak da istemiyorlar" şeklinde konuştu.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20

YORUMLAR (6)
  • fb: Vücut Güzel Göğüsler Harika Dudaklara Diyecek Yok Peki Şu Dövmelere Ne Demeli İnsan Kendisini Bu Kadar Maskara Edermi O Güzelim Yerlerini Berbat Etmişsin Yazıktır. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • TAHSİN: ÇOK ÇEKİCİ VE GÜZELSİN AMA BU DÖĞMELER VÜCUDUNU MASFFETMİŞ YAZIK ETMİŞSİN O GÜZELİM TENİNE RENCE HANIM HEP HAYALİMDEKİ KADINSIN Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Cinsel içerikli videolarından servet kazanan pilot sonunda patladı: Beni kullandılar - Son Dakika


Advertisement