Genelevden kovulan genç, 2 erkeğin tecavüzüne uğradı - Son Dakika

Genelevden kovulan genç, 2 erkeğin tecavüzüne uğradı

08.07.2019 13:43

İspanya'nın Mayorka adasındaki büyük bir tatil beldesi olan Magaluf'ta tatil yapan İngiliz genç genelevden kovulduktan sonra iki adam tarafından tecavüze uğradı.

1
Genelevden kovuldu, tecavüze uğradı!
Genelevden kovuldu, tecavüze uğradı!
Tatil için İspanya'nın Mayorka adasındaki büyük bir tatil beldesi olan Magaluf'a giden 19 yaşındaki İngiliz genç, polise Magaluf'taki bir genelevden kovulduktan sonra iki adam tarafından tecavüze uğradığını söyledi.
2
Striptiz vaadiyle gitti parası yok diye kovuldu
Striptiz vaadiyle gitti parası yok diye kovuldu
Balear Adaları'ndaki en çok satan gazetesi Ultima Hora, olayın dün sabah 5.30 civarında gerçekleştiğini söyledi. 19 yaşındaki genç, striptiz vaadi üzerine geneleve gitti ama parası yok diye bodyguardlar tarafından atıldı.
3
2 adam tarafından sıkıştırılıp, tecavüze uğramış!
2 adam tarafından sıkıştırılıp, tecavüze uğramış!
İngiliz genç, genelevden atıldıktan sonra ise iki adam tarafından arka sokakta sıkıştırıldı ve tecavüze uğradı. İngiliz genç rahatsızlanınca Mayorka'nın başkenti Palma'daki Espases Hastanesi'ne gitti ve gittiği hastanede tecavüze uğradığı ortaya çıktı.
4
Korkudan şikayetçi olamadı!
Korkudan şikayetçi olamadı!
Polis memurları gencin yanına geldi ve onunla konuştular, ancak genç suçlamada bulunmak istemediğini söyledi. 19 yaşındaki genç gittiği genelevin adını hatırlayamadığını ve şikayetçi olmaktan korktuğunu ve tecavüzcüleri tarif edemeyeceğini söyledi.
5
Dedektifler olayı kaydederken, olayın resmi bir şikayet veya iddia edildiği yerin nerede olduğunu teyit etmeden nasıl ilerleyebileceğini görmenin çok zor olduğunu söyledi.

Son Dakika Genelevden kovulan genç, 2 erkeğin tecavüzüne uğradı - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Ülkesinden kaçmak için uçağın iniş takımına gizlenen adamın korkunç sonu! Yetkililer dondu kaldı Kısa şortlu pozunu paylaşan güzel oyuncu bacağına yapılan yorumu görünce çileden çıktı Bu ülkede evli çiftler ayrı yataklarda uyuyor! Bakın sebebi ne Neslihan Atagül'den "Yayılacaksa aşk yayılsın" pozu Gösteriş meraklısı Şeyma iş başında! Milyarder sevgilisi uçak kapattı, o da paylaştı