Cinsel ilişki görüntüleri yüzünden terk edilen Rus Güzellik Kraliçesi, sessizliğini bozdu! - Son Dakika

Cinsel ilişki görüntüleri yüzünden terk edilen Rus Güzellik Kraliçesi, sessizliğini bozdu!

04.11.2019 07:26

Cinsel ilişki görüntüleri yayınlandıktan sonra Malezya Kralı olan kocası Sultan 5. Muhammed tarafından terk edilen Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina, sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla sessizliğini bozdu.

1
Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ve Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın boşanması, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.
2
Rus güzel Oksana Voevodina'nın, evlenmeden birkaç hafta önce TNT'de yayınlanan bir reality şova, Ksenia-Nikol kimliğiyle katıldığı iddiası ortalığı karıştırmış, üstelik Elisey Polischuk isimli yarışmacıyla havuzda cinsel ilişkiye girdiği görüntüler yayınlanmıştı.
3
Görüntülerin ardından Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, uğruna tahttan vazgeçtiği Rus güzeli, doğum yaptıktan hemen sonra boşamış, genç kadın bebeğiyle Moskova'ya yerleşmek zorunda kalmıştı.

4
Tüm bu olayların üstüne bir de bebeğin babasının Malezya Kralı olmadığı, bir başkasından olduğu öne sürülmüştü.
5
Skandalın ardından sessizliğini koruyan Rus güzel, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla kendini savundu.
6
Oksana Voevodina, bebeğinin yüzünü gösterdiği fotoğrafa, ''Ben anneliğimin her dakikası için şükrediyorum ve bebeğimle geçirdiğim anların keyfini çıkarıyorum, ancak oğlumun babası, Leon doğduğu günden beri tüm bunları kaçırıyor ve kendini bilinçli olarak mahrum bırakıyor. Çok acı. Biliyorum ki herkes bize ne olduğunu bilmek istiyor. Önceleri hikayemi anlatmak için hazır değildim. Belki sizlere doğruyu söylersem kendimi daha iyi hissedebilirim ama kimseyi üzmek istemiyorum. Çünkü söyleyeceklerim acı olur." notunu düştü.
7
Miss Moscow 2015 güzeli, Malezya Kralı uğruna Müslüman olmuştu.
8
9
10
11

Son Dakika Cinsel ilişki görüntüleri yüzünden terk edilen Rus Güzellik Kraliçesi, sessizliğini bozdu! - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Diğer Galeriler

Çobanın dağda bulduğu taş, bölgede tek bir şeyin varlığına işaret ediyor Muhteşem kamuflaj! Fotoğraftaki yılanı kimse göremiyor Boşanma öncesi sınırları yıktı geçti! Kim Kardashian bu kez tamamen soyundu Sevgilisi, Dele Alli'yi oyun bağımlılığı yüzünden terk etti Psikolojik sorunu için doktora giden genç kadının komaya kadar uzanan hazin sonu