Cinsel ilişki görüntülerini kendisine gönderen takipçilerine kızdı, ağlayarak sosyal medyayı bıraktı - Son Dakika

Cinsel ilişki görüntülerini kendisine gönderen takipçilerine kızdı, ağlayarak sosyal medyayı bıraktı

24.02.2021 09:50

Eski sevgilisi tarafından gizlice çekilen cinsel ilişki görüntülerinin, sosyal medyada yayınlanmasından sonra büyük bir psikoljik çöküş içine giren Georgia Harrison, sosyal medya trollerinin sürekli bu görüntüleri mesaj olarak attıklarını, olanlara artık katlanamadığı için Instagram hesabını kapattığını söyledi.

1
Harrison, trollerin kazanmasına izin vermeyeceğini ve bir süre sonra sosyal medyaya geri döneceğini söyledi.
2
Harrison, sosyal medya hesabından şu açıklamalarda bulundu: "Hakkımda gerçekleri ve neler yaşadığımı anlatacağım uygun zamanın gelmesini dört gözle bekliyorum."
3
"Özel hayatımın hiç bir gizliliği kalmadı. Yaşadığım bu olaylara katlanamadığım için sosyal medya ve telefonumu bir süre kapatıyorum."
4
"Bana ulaşmak isteyenler annem veya menajerimle iletişime geçsin."
5
Harrison ile cinsel ilişkiye girerken gizli bir şekilde video kaydına alan ve görüntüleri arkadaşlarına yollayan eski sevgili Stephen Bear, hakkındaki tüm suçlamaları reddetmişti.
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Son Dakika Cinsel ilişki görüntülerini kendisine gönderen takipçilerine kızdı, ağlayarak sosyal medyayı bıraktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Grinin Elli Tonu'nun yıldızı yeni işiyle şaşırtmadı! Tanıttığı ürünü ne siz sorun ne biz söyleyelim Müzisyen Ezra, sosyal medya hesabından trans olduğunu itiraf etti Canlı yayında iğrenç anlar! Ünlü model, bebeğinin plasentasını yedi Hangi kelime yürekteki yangını söndürür! Acılı anne 5 yaşındaki kızına yapılanı öğrenince aklını kaybetti Kaçak maymun besleyen sosyal medya fenomeni Meriç İzgi'nin 5 yıl hapsi istendi