Cinsel ilişki itirafıyla çok konuşulan büyük beden model Ashley Graham, doğum anını paylaştı - Son Dakika

Cinsel ilişki itirafıyla çok konuşulan büyük beden model Ashley Graham, doğum anını paylaştı

18 gün önce

Bir dönem "New York'un yarısıyla yattım" diyerek çok konuşulan ve Ocak ayında oğlu Isaac'ı kucağına alan model Ashley Graham, 8 Mart'ı anlamlı bir fotoğraf paylaşarak kutladı. Ünlü model doğum anından bir fotoğrafını paylaştı.

1
Kalıplaşmış güzellik algısını yıkan ve podyumların aranan büyük beden modeli haline gelen Ashley Graham, kusurlarını sosyal medya hesabından çekinmeden paylaşıyor. Hatta "En özel" diyeceğimiz anları bile...
2
32 yaşındaki büyük beden mankeni Ashley Graham, dikkat çekici bir paylaşıma daha imza attı. Rahat ve özgüvenli tavırlarıyla dikkat çeken ünlü model, her yaptığıyla takdir toplamaya devam ediyor.
3
Çiçeği burnunda anne Graham, geçen gün yolculuk esnasında süt sağması, markette oğlunun bezini değiştirmesi ve gittiği bir mekanda emzirmesiyle, kendini bu konuda geri çeken kadınlara ilham olmuştu.
4
Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafla yine övgüleri toplayan Ashley Graham, 8 Mart'ı doğum esnasında çekilen bir fotoğrafla kutlamayı tercih etti.
5
Graham samimi paylaşımında, "Bu benim sahip olduğum en büyük gücün yüzü. Bildiğim en büyük acının, en büyük başarımın yüzü. Dünya Kadınlar Günü'nde, deneyimlediğimiz en büyük acı ve sınavların dışında, aynı zamanda güçlü ve her şeyi yapabilecek güçte olduğumuzu anlamalıyız" dedi.
6
Ünlü modelin bu paylaşımı kısa süre içinde 900 bine yakın beğeni aldı.

7
Olay itiraflarıyla magazin gündemini meşgul eden Ashley, kocası Ervin ile tanışmadan önceki erkek arkadaşları için, "Onlarla yattığım için kaybettim." demişti.
8
"Gerçek aşkı bulmak için New York'un yarısıyla yattım" diyen kıvrımlı model, erkeklerin istediklerini aldıktan sonra çok değiştiğini, sırf bu yüzden eşi Justin ile evlenene dek beraber olmadığını anlattı.
9
10
11
12
13
14
15


YORUMLAR


Diğer Galeriler

'Koronavirüsle savaşmaktan gurur duyuyorum' diyen sağlık çalışanı paylaşımından dolayı linç yedi Belediyenin sahip çıktığı İsmail Amca'nın son hali yürekleri ısıttı Yolunu kaybeden fotoğrafçılar tarafından bulunan 2 bin 500 yıllık ağaç ihtişamıyla büyüledi Koronavirüsün ulaşamadığı tek yer olan Antarktika'daki 4 bin kişi krizi uzaktan izliyor Playboy model Ava Karabatic, salgın nedeniyle evden çıkamayınca çıplak fotoğraflarını çekip satmaya başladı