Son Dakika Haberleri: Cinsel İlişki Kasediyle Skandal Olan Ünlüler

Cinsel İlişki Kasediyle Skandal Olan Ünlüler

3 yıl önce

1
İnsanların hayatını kolaylaştıran teknoloji bazen de bazı ünlüler için kabus haline dönüşebiliyor. İşte en özel anları video kaset, cep telefonu, bilgisayar ya da internet aracılığıyla kamuoyuna yayılan ve bu yüzden zor günler geçiren ünlüler.
2
MEGAN FOX
MEGAN FOX
Neredeyse her ünlünün bir cinsel ilişki kasedi olduğunun ortaya çıktığı günlerde bir soru da Megan Fox'a soruldu: Sizin de kasediniz var mı? Güzel yıldızın buna veriği cevap uzun süre konuşulmuştu: "Eğer böyle bir kaset olsaydı da güzel olmazdı. İşin ilginç yanı bu görüntüleri ben bile seyretmek istemezdim. Çünkü ben tıpkı bir hipopotam gibi sevişiyorum, Ve kendimi öyle görmek istemezdim" dedi.
3
KIM KARDASHIAN
KIM KARDASHIAN
Kim Kardashian bir skandalı kendi lehine çevirdi ve kazanç sağladı. Eski sevgilisi Ray J, Kardashian ile çekilen görüntülerin yer aldığı kasedi internette yayınladı. Ama Kardashian bu işten bile kasasını doldurmayı bildi. Satışa çıkarılan kasedin gelirinden pay almayı başardı.
4
JENNIFER LOPEZ
JENNIFER LOPEZ
Kariyerinin en verimli dönemini yaşayan Jennifer Lopez'de geçtiğimiz yıllarda belirli aralıklarla "kaset şoku" yaşadı. Lopez, 1997 yılında evlenip kısa süre sonra boşandığı ilk kocası Ojani Noa'nın çektiği ilişki kasetinin piyasaya sürülmesi için izin çıkınca şoke oldu. Ancak sonra yasal yollardan bunu engelledi. Lopez bunu yapıncaya kadar da akla karayı seçti.
5
PAMELA ANDERSON
PAMELA ANDERSON
49 yaşındaki iki çocuk annesi Pamela Anderson da ilişki kasedi yüzünden canı sıkılan ünlülerden. Eski eşi Tommy Lee ile birlikteyken çekilen cinsel içerikli kasedinden iki oğlunun da haberi olduğunu söyleyen Anderson "İzleyip izlemediklerini bilmiyorum. Ama her şeyi biliyorlar. Aptal internet" diye konuştu.

Anderson ilişki kasediyle neden herkesin bu kadar çok ilgilendiğini anlamadığını da sözlerine ekledi.
6
PARIS HILTON
PARIS HILTON
Bu konuyla gündeme gelen ünlülerden biri de Paris Hilton. Paris'te Bir Gece adlı kasedi 2004 yılında piyasaya çıktı. Hilton bu kasedi sonradan Pamela Anderson ile evlenen Rick Salomon ile birlikte olduğu sırada çekmişti.
7
ERIC DANE
ERIC DANE
Grey's Anatomy adlı dizinin yıldızlarından Eric Dane ile eşi Rebecca Gayheart'ın ilişki kasedi magazin gündemine bomba gibi düştü. Dane ve Gayheart'ın yanısıra eski ABD Gençlik Güzeli Kari Ann Peniche'in de yer aldığı video uzun süre internette dolaştı.
8
ROB LOWE
ROB LOWE
1990'ların ilk yarısında ünlü aktör Rob Lowe'un 1988'de bir otelde çekilmiş görüntüleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu kasedin ardından Lowe kariyerini uzun süre toparlayamadı.
9
COLIN FARRELL
COLIN FARRELL
Ünlü aktör Colin Farrell'ın yaptığı bir kaçamak başına büyük dert açmıştı. 2005 yılında Farrel ile ilişkiye giren Nicola Narain, ünlü aktörle birlikte geçirdiği saatlerin görüntülerini internette yayınladı. Farrell, Narain ile bu kasetlerin yayınlanmaması konusunda anlaştıklarını ancak genç kadının bu anlaşmaya uymadığını açıklamıştı.


Haber Yayın Tarihi: 06.10.2016 02:31 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kadın dizisinin yıldızı Özge Özpirinçci, kendisini bikinili görüntüleyen magazincilere ters köşe yaptı! Üniversite sınav sonuçları açıklanan binlerce öğrenci, kendilerini sokaklara attı! Eğlencenin dozu fena kaçtı Fırtınadan korunmak için sığındığı konteynerde, ölümle burun buruna geldi! Asena'nın son halini gören eşi şoke oldu! Dakikalarca kendine gelemedi Kusursuz fiziğiyle mest eden Brezilyalı model, hem tatil yapıyor hem para kazanıyor!