Cinsel ilişki skandalı patlak vermişti! Eski Malezya Kralı'ndan boşanmak için istekleri pes dedirtti - Son Dakika

Cinsel ilişki skandalı patlak vermişti! Eski Malezya Kralı'ndan boşanmak için istekleri pes dedirtti

03.10.2019 09:37

Rus güzel, doğumdan sonra kendisini terk eden Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'ten, 8 milyon sterlinlik malikane ve aylık 24 bin sterlinlik ödenek talep etti.

1
Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, 2018'de Rus eski güzellik kraliçesi Oksana Voevodina ile evlendi. Kral, tepki çeken aşkı yüzünden tahttan bile feragat etmişti.
2
Mayıs ayında doğum yapan Rus kraliçenin bebeğinin ise Kral'dan olmadığı dedikoduları gündeme geldi. Sonrasında ise cinsel ilişki skandalı patlak verdi.
3
27 yaşındaki Rus güzellik kraliçesi Oksana Voevodina'nın katıldığı televizyon programlarındaki cesur pozlarının Kralın tahtı bırakmasına yol açtığı düşünülüyordu. Oksana Voevodina'nın, evlilikten haftalar önce Rusya merkezli televizyon kanalı TNT'de yayınlanan komedi programına katıldığı ve programda bikinisi ile poz verdiği görüntüler ortaya çıkmıştı.
4
Havuzda cinsel ilişki skandalı patlak vermişti!
Havuzda cinsel ilişki skandalı patlak vermişti!
11 kişinin lüks bir villada yaşadıklarını konu alan bir başka programda Ksenia-Nikol adlı yarışmacı, yarışmadaki bir diğer isim Elisey Polischuk ile oldukça yakınlaşmış ve havuzda cinsel ilişkiye girmişti. Bazı iddialara göre Ksenia-Nikol adlı yarışmacının gerçek kimliği Oksana'ydı ve yarışmaya katılan bir isim de bu kişinin Oksana olduğu yönünde açıklamalarda bulundu.
5
Ailesi, Malezya Kralı'na yeni gelin bile buldu!
Ailesi, Malezya Kralına yeni gelin bile buldu!
Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed'in 70 yaşındaki annesi Tengku Anis Almarhum Tengku Abdul Hamid ve diğer Malezya sultanları, Krala tahtı bırakması için baskı uyguladı. Eski Malezya kralı ise evliliğine son verdi. Hatta ailesinin 5. Muhammed için yeni bir gelin bile seçti.
6
Ayrılık hikayesinde son hamle Rus güzelinden geldi. Moskova'da bebeği Leon'la yaşayan Voyevodina, boşanmak için 'astronomik' rakamlar talep etti.
7
Eski güzellik kraliçesinin boşanma taleplerinde, Moskova'da 1,2 milyon sterlinlik bir daire, evliliklerinden doğan çocukları için 24 bin sterlin aylık nafaka ve Londra'da 8 milyon sterlinlik bir malikane yer aldı.
8
2015 yılında "Miss Moscow" seçilen Oksana Voevodina, geçen yıl haziran ayında Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed ile gizlice evlenmişti. Malezya Kralı Sultan 5. Muhammed, Oksana Voevodina uğruna tahttan vazgeçmişti. Voevodina, da aşkı uğruna Müslüman olmuştu. Şimdi bu kareler tarih oldu. Oksana'nın dünyaya getirdiği Leon bebeğin tüm masraflarını ise 5. Muhammed karşılıyor.

YORUMLAR (3)
  • misafir: malezyaynın yanı başında burmada arakanda insanlar aç sefil ölüyor.. bu zavallı tipinde hayır yok... kadına milyonlarca dolar verecek... insanlık ziyandadır... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
  • 252525: ah şu erkekler 5 dakika için 5 para etmez insanlara katrilyon ödemeye mahkum oluyor.sonra da yandım anam anan sana ne yapsın.hiç senin krallığına yakışmış mı bu kadın. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Cinsel ilişki skandalı patlak vermişti! Eski Malezya Kralı'ndan boşanmak için istekleri pes dedirtti - Son Dakika


Advertisement