Cinsel İlişki Tarikatına Katılan Allison Mack İtiraf Etti: Acıdan Zevk Alın, Efendinizi Düşünün - Son Dakika

Cinsel İlişki Tarikatına Katılan Allison Mack İtiraf Etti: Acıdan Zevk Alın, Efendinizi Düşünün

31.05.2018 15:47

ABD'de bir cinsel ilişki tarikatına üye olduğu ve genç kadınları bu tarikata çektiği öne sürülen ünlü oyuncu Allison Mack'le ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

1
Superman'in gençlik yıllarının anlatıldığı Smallville dizisiyle ünlenen Allison Mack'in, geçtiğimiz aylarda bir cinsel ilişki tarikatına üye olduğu ve burada şöhretini kullanarak genç kadınları kandırdığı iddia edildi.

2
Mack'in özellikle tarikatın lideri Keith Raniere ile yakın olduğu ve ünlü isimleri de tarikata katılmaları için ikna etmeye çalıştığı öne sürülmüştü.

3
Nxivm isimli tarikatın Meksika'da ayinler düzenlediği, ilişki kölesi yapılan kadınlara ise ‘damga' vurulduğu belirtilmişti.

4
"ACIDAN ZEVK ALIN TELKİNİ"
ACIDAN ZEVK ALIN TELKİNİ

Mack ve Raniere gözaltına alınırken, ekim ayında görülecek dava öncesi yeni gelişmeler yaşandı. Olayın ortaya çıkmasından birkaç ay önce New York Times'dan Vanessa Grigoriadis'le bir röportaj yapan Mack'in sözleri geçtiğimiz günlerde yayımlandı.

5
Yazıda kadınlara damga vurulması fikrinin Mack'ten geldiği ortaya çıkarken, ünlü oyuncunun kızgın demirle yapılan işlem sırasında ‘acıdan zevk alın, efendinizi düşünün' diye telkinlerde bulunduğu belirtildi. Kadınların dövmenin anlamını bilmediği ve korkularını yenmenin bir sembolü olarak yaptırdıkları öne sürüldü.

6
Mack'in kariyeri kötü gittiği sıralarda tarikata katıldığı ve iş adamı Raniere'den işlerini düzeltmesini istediği de ortaya atılan iddialar arasında.

Mack ve Raniere'nin en az 15 yıl ceza alması bekleniyor.

Son Dakika Cinsel İlişki Tarikatına Katılan Allison Mack İtiraf Etti: Acıdan Zevk Alın, Efendinizi Düşünün - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek