Cinsel İlişki Tarikatına Katılan Allison Mack İtiraf Etti: Acıdan Zevk Alın, Efendinizi Düşünün - Son Dakika

Cinsel İlişki Tarikatına Katılan Allison Mack İtiraf Etti: Acıdan Zevk Alın, Efendinizi Düşünün

2 yıl önce

ABD'de bir cinsel ilişki tarikatına üye olduğu ve genç kadınları bu tarikata çektiği öne sürülen ünlü oyuncu Allison Mack'le ilgili yeni iddialar ortaya atıldı.

1
Superman'in gençlik yıllarının anlatıldığı Smallville dizisiyle ünlenen Allison Mack'in, geçtiğimiz aylarda bir cinsel ilişki tarikatına üye olduğu ve burada şöhretini kullanarak genç kadınları kandırdığı iddia edildi.

2
Mack'in özellikle tarikatın lideri Keith Raniere ile yakın olduğu ve ünlü isimleri de tarikata katılmaları için ikna etmeye çalıştığı öne sürülmüştü.

3
Nxivm isimli tarikatın Meksika'da ayinler düzenlediği, ilişki kölesi yapılan kadınlara ise ‘damga' vurulduğu belirtilmişti.

4
"ACIDAN ZEVK ALIN TELKİNİ"
ACIDAN ZEVK ALIN TELKİNİ


Mack ve Raniere gözaltına alınırken, ekim ayında görülecek dava öncesi yeni gelişmeler yaşandı. Olayın ortaya çıkmasından birkaç ay önce New York Times'dan Vanessa Grigoriadis'le bir röportaj yapan Mack'in sözleri geçtiğimiz günlerde yayımlandı.

5
Yazıda kadınlara damga vurulması fikrinin Mack'ten geldiği ortaya çıkarken, ünlü oyuncunun kızgın demirle yapılan işlem sırasında ‘acıdan zevk alın, efendinizi düşünün' diye telkinlerde bulunduğu belirtildi. Kadınların dövmenin anlamını bilmediği ve korkularını yenmenin bir sembolü olarak yaptırdıkları öne sürüldü.

6
Mack'in kariyeri kötü gittiği sıralarda tarikata katıldığı ve iş adamı Raniere'den işlerini düzeltmesini istediği de ortaya atılan iddialar arasında.


Mack ve Raniere'nin en az 15 yıl ceza alması bekleniyor.

Haber Yayın Tarihi: 31.05.2018 03:47 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

8. kattan düşen kadın ayağa kalkıp yürümeye devam etti Dünya alarmda! Virüsün sıfır noktasından korkutan görüntüler gelmeye devam ediyor Kendi ölümünü bilen kahin Nostradamus, koranavirüsü de bildi! İşte tüyleri diken diken eden kehanetleri Bu şehirde her gün onlarca insan cinayete kurban gidiyor! İşte dünyanın en tehlikeli 10 yeri Oğulları uyardı ama dinlemedi! Yaşlı kadın internetten tanıştığı 35 yaşındaki sevgilisiyle evleniyor

Son Dakika Haberleri