Son Dakika Haberleri: 'Cinsel ilişki videomu yayınlayacağım' demişti, banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkardı!

'Cinsel ilişki videomu yayınlayacağım' demişti, banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkardı!

5 ay önce

Müstehcen paylaşımlarıyla dikkat çeken ve henüz birkaç hafta önce "4 milyon takipçiye ulaşırsam cinsel ilişki videomu paylaşacağım." diyen 20 yaşındaki İngiliz fenomen Belle Delphine, banyo yaptığı suyu, kavanozu 30 dolardan satışa çıkardı.

1
Kendisine ''Gamer Girl'' lakabı takan Delphine, sosyal medya hesabından takipçilerine banyoda yaparken kullandığı suyu satışa çıkardığını söyledi.
2
3
Yabancı site kaynaklarına göre Net maaşı: 500 Bin Amerikan Doları.
4
Kulağa ne kadar kötü gelse de, ilginçtir ki bir alışveriş sitesinde satışı yapan banyo suyu kısa sürede tükendi.
5
Belle Delphine, son dönemlerin fenomen cosplayer (kostümlü oyuncu) isimleri arasında yer alıyor.
6
Belle Delphine, Cosplayer kimliği ile tanınmasının yanı sıra 3,9 milyon takipçisiyle Instagram modeli ve sosyal medya fenomeni. Hatta birkaç hafta önce yaptığı "4 milyon takipçiye ulaşırsam, internete cinsel ilişki videomu yükleyeceğim." açıklamasıyla takipçilerini trolleyerek tanınırlığını artırmıştı.
7
Delphine, kavanozların üzerine, ''Kavanozdaki, benim banyo yaparken küvette oynadığım su. İçmek için değildir. Sadece duygusal amaçlar ile kullanılmalıdır." yazdırdı.
8
9
10
11
12
13Haber Yayın Tarihi: 04.07.2019 03:08 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Meraklı Köfteci'nin Fatma'sı Gölgen Bengü'ye, bir de şimdi bakın! Mesleğini duyan kulaklarına inanamıyor Dünyanın en sağlıklı şehirleri açıklandı! Listede Türkiye'den 5 il var 'Çakma Atatürk'lerin ekmek kavgası! 'En çok ben benziyorum' diye birbirlerine girdiler 17 yaşındaki genç kızın mükemmeliyetçiliği sonu oldu! Kendini asarak öldürdü Sıcak suya ekleyip için! Cinsel güce güç katıyor, erkeklerin gizli sorununa derman oluyor!