'Cinsel ilişki videomu yayınlayacağım' demişti, banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkardı! - Son Dakika

'Cinsel ilişki videomu yayınlayacağım' demişti, banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkardı!

04.07.2019 15:08

Müstehcen paylaşımlarıyla dikkat çeken ve henüz birkaç hafta önce "4 milyon takipçiye ulaşırsam cinsel ilişki videomu paylaşacağım." diyen 20 yaşındaki İngiliz fenomen Belle Delphine, banyo yaptığı suyu, kavanozu 30 dolardan satışa çıkardı.

1
Kendisine ''Gamer Girl'' lakabı takan Delphine, sosyal medya hesabından takipçilerine banyoda yaparken kullandığı suyu satışa çıkardığını söyledi.
2
3
Yabancı site kaynaklarına göre Net maaşı: 500 Bin Amerikan Doları.
4
Kulağa ne kadar kötü gelse de, ilginçtir ki bir alışveriş sitesinde satışı yapan banyo suyu kısa sürede tükendi.
5
Belle Delphine, son dönemlerin fenomen cosplayer (kostümlü oyuncu) isimleri arasında yer alıyor.
6
Belle Delphine, Cosplayer kimliği ile tanınmasının yanı sıra 3,9 milyon takipçisiyle Instagram modeli ve sosyal medya fenomeni. Hatta birkaç hafta önce yaptığı "4 milyon takipçiye ulaşırsam, internete cinsel ilişki videomu yükleyeceğim." açıklamasıyla takipçilerini trolleyerek tanınırlığını artırmıştı.
7
Delphine, kavanozların üzerine, ''Kavanozdaki, benim banyo yaparken küvette oynadığım su. İçmek için değildir. Sadece duygusal amaçlar ile kullanılmalıdır." yazdırdı.
8
9
10
11
12
13

Son Dakika 'Cinsel ilişki videomu yayınlayacağım' demişti, banyo yaptığı suyu 30 dolara satışa çıkardı! - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı