Cinsel ilişkiden önce bunu yapıyorsanız aman dikkat! Hastalıkların yayılmasına neden oluyor - Son Dakika

Cinsel ilişkiden önce bunu yapıyorsanız aman dikkat! Hastalıkların yayılmasına neden oluyor

06.09.2019 10:02

Ürolog David Kaufman, cinsel ilişki yoluyla bulaşıcı hastalığa yakalanmamak için önemli bir tavsiyede bulundu.

1
New York'ta görevli ürolog David Kaufman cinsel ilişki öncesinde, kadınlar için oldukça önemli bir tavsiyede bulundu.

2
Kaufman, "Kadınların yanlış anladığı bir şey var. Cinsel ilişkiye girmeden önce tuvalete gidilmesi gerektiği tavsiye ediliyor. Fakat bu aslında bulaşıcı hastalıkların yayılmasına sebep oluyor" dedi.
3
Cinsel ilişkiye girdikten sonra tuvalete gitmenin normal olduğunu söyleyen Kaufman, cinsel ilişki öncesi bunun yapılmasının sakıncalı olduğunu dile getirdi.

4
Kaufman, "Cinsel ilişki sırasında vajinadaki bakteriler idrar yoluna ulaşabilir. Eğer öncesinde idrar yapıldıysa bunu dışarı atacak bir sıvı kalmamış oluyor. Dolayısıyla bu bakteriler ciddi rahatsızlıklara ve büyük acılara sebep olan enfeksiyonlara sebep olabilir" dedi.

Son Dakika Cinsel ilişkiden önce bunu yapıyorsanız aman dikkat! Hastalıkların yayılmasına neden oluyor - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Kendilerini işkenceyle öldürüyorlar! Canlı canlı mumyalanan rahipler görenleri ürkütüyor Bu halini hatırlayan yok! Şimdi İtalyanları peşinden sürüklüyor Yıldız oyuncu Gwyneth Paltrow'un başı fena dertte! "Vajina kokulu" mumu alev alıp patladı Doğal ısısını koruyan 500 yıllık mağaraya ilgi büyük! Akın akın geliyorlar Boş arazide öğrencisiyle ilişkiye giren evli öğretmenin tehdit mesajı ortaya çıktı: Seni sınıfta bırakırım