Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi - Son Dakika

Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi

17.01.2021 15:37

Katıldığı Celebrity Big Brother programı ile ünlenen televizyon yıldızı Stephen Bear, ayrıldığı kız arkadaşı Georgia Harrison ile sevgili olduğu dönemde cinsel ilişkiye girerken gizlice çektiği videoyu, ayrıldıktan sonra intikam amaçlı paylaştığı gerekçesiyle tutuklandı. Bear, kısa süre sonra kefaletle serbest kaldı.

1
Videonun internet üzerinden yayılması ile suçlanan Bear, suçlamaları aptalca olarak değerlendirip kabul etmemişti.
2
Eski kız arkadaşı Love Island yıldızı Georgia, ilişkiye girdikleri sırada Bear'in kendisinden habersiz bir şekilde ilişkilerini video kaydına aldığını ve videoyu arkadaşlarına gönderdiğini iddia etti.
3
Bear, Dubai dönüşü Londra'da havalimanında gözaltına alındı.
4
Polis yetkilileri, Bear'ın rıza olmadan cinsel ilişkiyi videoya çekme, kişinin özel hayatını ifşa edip onurunu kırma suçlaması ile gözaltına alındığını ve sorgusunun devam ettiğini doğruladı.
5
Birkaç saat sonra kefaletle serbest bırakılan Bear, Dubai dönüşü karantinada kalması gerekirken gizemli bir kadınla görüntülendi.
6
Bear'ın videosunu paylaştığı Georgia Harrison, gözyaşları içinde bir açıklama yaparak Bear'in serbest kalmasına tepki gösterdi.
7
Çift 2018 yılında tanışıp kısa süreli bir ilişki yaşamışlardı.
8
9
10

YORUMLAR (1)
  • TRXC: tmm madem öyle pislik yapmış şimdi hapishane de onun ki çekilsin ama heryerde yayınlansın bakalım nasıl oluyormuş adi.... Cevap Yaz 0 4 Yayından Kaldır
500

Son Dakika Cinsel ilişkiye girdikleri anları sevgilisinden habersiz kayda alan TV yıldızı, videoyu arkadaşlarına gönderdi - Son Dakika


Advertisement