''Cinsel ilişkiye girmemi engelliyorlar'' deyip iki çocuğunu katletmişti, cani anne için karar verildi! - Son Dakika

''Cinsel ilişkiye girmemi engelliyorlar'' deyip iki çocuğunu katletmişti, cani anne için karar verildi!

02.08.2019 15:15

İngiltere'de, biri 3 yaşında diğeri 16 aylık olan iki kızını, erkeklerle para karşılığında ilişkiye girmesini engelledikleri gerekçesiyle boğarak öldüren cani anne hakkında karar verildi.

1
Davaya bakan savcı, kızlarını 18 gün arayla öldüren cani annenin, hastanenin güvenlik elemanına telefon numarasını verdiğini ve adamla yaklaşık 87 kez mesajlaştığını söyledi.
2
23 yaşındaki Louise Porton'a, bugün çıkarıldığı mahkemece 32 yıl hapis cezası verildi.
3
Porton, ilk kızı Lexi'yi 15 Ocak tarihinde boğarak öldürdü. Sağlık ekipleri, küçük kızı hastanede hayata döndürmeye çalıştıkları sırada gözü dönmüş kadın, hastane tuvaletinde çıplak fotoğraflarını çekip daha önce görüştüğü bir adama gönderme derdindeydi. Hatta fotoğrafları gönderdiği adama, kendisine alışveriş yapmak için ihtiyacı olan parayı göndermesi karşılığında cinsel ilişkiye girmeyi bile teklif etti.
4
Suçlamaları kabul etmemesine rağmen, 32 yıl hapis cezasına çarptırılan kadın, zaman zaman modellik yaparak para kazanıyordu.
5
18 gün sonra ikinci kızı Scarlett ani bir şekilde rahatsızlanıp hastanede hayatını kaybetti. Yapılan değerlendirmede iki çocuğunda nefes almaları engellenerek öldüğü ortaya çıktı.
6
7
Sağlık ekiplerinin çocuğa müdahale ederken annenin aşırı derecede soğukkanlı olması şüphe uyandırdı.
8
Katil annenin telefonunda yapılan incelemelerde, ''Bir çocuğun burnu ve ağzı bantla kapatılırsa ne kadar sürede ölür?'' şeklinde aramalar yapıldığı saptanmıştı.
9
Olayı soruşturan savcı, yaptıkları çalışmalarda annenin sürekli çocuklarını evde yalnız bırakıp erkeklerle para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğini ve arkadaşlarına devamlı ''Bu çocuklar bana yük oluyor, bir şeyler yapıp onlardan kurtulmalıyım.'' dediğini belirtti.

10
İngiltere'de, 3 yaşındaki kızı Lexi Draper ve 16 aylık kızı Scarlett Vaughan'ı, erkeklerle para karşılığı cinsel ilişkiye girmesini engelledikleri gerekçesiyle boğarak öldüren cani anne için karar verildi.

Son Dakika ''Cinsel ilişkiye girmemi engelliyorlar'' deyip iki çocuğunu katletmişti, cani anne için karar verildi! - Son Dakika


YORUMLAR (11)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu Yıldız isimlerin tek gündemi seçim! "Oy verdim" etiketiyle milyonlara çağrı yaptılar 43 yaşındaki adamın cinsel istismarından sonra hamile kalan 11 yaşındaki kız çocuğu, bebeğini doğururken öldü