Cinsel istismarcı çetenin idamını gerçekleştirecek cellat sabırsızlanıyor: Huzur bulacağım - Son Dakika

Cinsel istismarcı çetenin idamını gerçekleştirecek cellat sabırsızlanıyor: Huzur bulacağım

13 gün önce

2012 yılında Hindistan'nın başkenti Delhi'de bir kız öğrenciye tecavüz edip öldüren dört kişi hakkında mahkeme idam cezası verdi. İdam cezasını uygulayacak cellat ise mahkumları asmak için sabırsızlandığını söyledi.

1
2012 yılında vuku bulan olayda bir kız öğrenci, 4 kişi tarafından tecevüze uğrayarak öldürüldü. Aralık ayında idam cezası alan 4 caninin ise üst mahkemeye yaptığı itiraz kabul edilmedi.

2
Önümüzdeki günlerde asılarak idam edilecek olan dört tecavüzcüyü idam edecek olan cellat Pawan Jallad, yaptığı açıklamada dört tecavüzcüyü asmak için sabırsızlandığını dile getirdi.
3
Cellat, asılmalarınının önce öldürülen kız öğrenciye sonra kendisine huzur vereceğini söyledi.

4
Pawan, daha önce de yaptığı söylediği gibi, tecavüz suçlularının hiç yaşamaması gerektiğini ve en kısa sürede idam edilmeleri gerektiğini söyledi.
5
23 yaşındayken kendisine tecavüz eden kişiler tarafından öldürülen Jyoti Singh'ın annesi Asha Devi, karar sonrası yaptığı açıklamada "Adalet yerini buldu" diyerek mutluluğunu dile getirdi.
6
Aralık 2012 yılında genç kıza otobüs şoförü dahil olmak üzere, altı adam önce kızın erkek arkadaşını demir çubuklarla dövdükten sonra genç kıza sırayla tecavüz ettiler.
7
Tecavüz ettikleri kıza daha sonra demir çubuklar ile vuran çete, kızı yol kenarına atıp kaçtılar.
8
Ağır yaralı olarak bulunan talihsiz kız, Hindistan'da tedavi altına alındıktan sonra Singapur'da daha donanımlı bir hastaneye kaldırıldı. Ancak 23 yaşındaki kız iki hafta sonra hayatını kaybetti.

Haber Yayın Tarihi: 09.01.2020 04:34 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Isırdığını 10 dakikada öldürüyor! Yangın ve selin vurduğu Avustralya'da katil örümcek alarmı Ramo'nun yosun gözlü güzeli Fatoş, Instagram pozlarıyla büyülüyor! 25 saniye sallandı, 601 can aldı! İşte Türkiye'nin yaşadığı en büyük depremler İmdat çağrısına cevap veren bikini modeli polis memuru vurularak öldürüldü Futbolcu Javier Hernandez'in eşi Sarah Kohan hem güzelliği hem yeteneğiyle büyülüyor

Son Dakika Haberleri