Cinsel istismarda bulunduğu kızı öldüren adamı, köylüler benzin dökerek yaktı - Son Dakika

Cinsel istismarda bulunduğu kızı öldüren adamı, köylüler benzin dökerek yaktı

14.01.2020 16:22

Meksika'nın bir köyünde cinsel istismarda bulunduğu 6 yaşındaki kızı öldüren Alfredo Roblero isimli adam, köylüler tarafından yakılarak öldürüldü.

1
Meksika'nın doğusunda Cacahoata şehrinin yakınlarında bulunan bir köyde yaşayan, ismi Alfredo Roblero olarak açıklanan adam, 6 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulunduktan sonra öldürdüğü gerekçesi ile köylüler tarafından yakılarak öldürüldü.
2
Köylüler tarafında direğe bağlanan adam, önce dövüldü sonra üzerine çamur atıldı.
3
Adam acı içinde yardım çığlıkları atarken kalabalıktan bir kısım kişiler yerde tekmelenen adamı izledi.

4
Tecavüzcüyü polise teslim etmek istediğini iddia eden kızın halası köylülerin kendisine "Bu adam bu köyden canlı çıkamaz" dedikten sonra adamı elinden aldığını ileri sürdü.
5
Olaydan sonra açıklama yapan yetkililer, hiç kimsenin başkasını yargılama ve cezalandırma yetkisi olmadığını ve olay ile ilgili geniş çaplı soruşturma açıldığını söylediler.
6
Öfkeli kalabalık daha sonra direkten çözdüğü adamı yere yatırıp dövdüler. Köylüler daha sonra adamın üzerine benzin döküp canlı canlı yakarak öldürdü.

7
Olay yerine çağrılan polis ekipleri, olay yerine varıncaya kadar adam hayatını kaybetti.
8
Şu ana kadar olay ile ilgili gözaltı ve tutuklama olup olmadığı hakkında açıklama yapılmadı.

YORUMLAR (34)
  • ZsaZSa: Yakma olayına yaşasın şeriat diyen yobaz. Bunu kasıtlı söylediğini düşünüyorum. İslam da yakarak infaz yoktur. Bilakis Kuran kısas hakkı vermekle birlikte acı ve işkenceyi yasaklar. Üstelik bir soruşturma olmadan galeyana gelen halkın verdiği ceza kabul edilmez. Ama gerekten bunu yaptığı tespit edilmiş ise uygun şekilde infazı devlet eliyle yapılmalı.Tabi yasalar buna uygun yapılmalı... Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Cinsel istismarda bulunduğu kızı öldüren adamı, köylüler benzin dökerek yaktı - Son Dakika


Advertisement