Cinsel organı 2 santim olan genç kadın doktora gitti! Duydukları, dünyasını başına yıktı - Son Dakika

Cinsel organı 2 santim olan genç kadın doktora gitti! Duydukları, dünyasını başına yıktı

28.03.2021 11:19

Avustralya'da yaşayan 32 yaşındaki Amanda Jones isimli kadın, 2003 yılında adet görmeyince doktora gitti. Yapılan incelemede cinsel organının sadece iki santim olduğu ve rahminin olmadığını öğrenince Amanda'nın anne olma hayali suya düştü.

1
Cinsel organının yapısından dolayı hiçbir zaman anne olamayacağını öğrenen Amanda, önce vücudundan nefret etti, daha sonra kendini olduğu gibi kabul etmeyi ve vücuduyla barışık olmaya karar verdi.
2
Amanda olağanüstü durumunu şöyle fark etti. Göğüsleri yaşıtları gibi normal ölçülerde olmasına rağmen, genç kadın arkadaşları gibi adet göremeyince doktora gitti.
3
Yapılan muayene sonrası kendisine 5000 kadında bir görülen MRKH (Mayer Rokitansky Küster Hauser) sendromu konuldu.

4
Ameliyat olmak yerine kendini olduğu gibi kabul eden Amanda, cinsel organının çok küçük olmasından dolayı cinsel ilişki sırasında sıkıntı yaşadığını ama bu duruma alıştığını ifade etti.
5
Şu an nişanlısı ve üç köpeği ile yaşayan Amanda, kendini olduğu gibi kabul ettiğini hiçbir şekilde ameliyat olmayacağını söyledi.
6

Son Dakika Cinsel organı 2 santim olan genç kadın doktora gitti! Duydukları, dünyasını başına yıktı - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Bu manzara ancak tek bir ülkede görülür! Binlerce kişi yarım saat boyunca birbirine inek gübresi fırlattı Gözümüzün önünde öyle bir değişti ki! Güldür Güldür'ün Naime'si şimdi tam bir afet Romantik komedilerin biricik güzeli, hamileliğinde cinsel ilişkiden soğuduğunu itiraf etti Dağlık alanda kaybolan adamı, paylaştığı son fotoğraf karesi kurtardı! Sır bacaklarındaki is izlerindeydi Sony 2021 Dünya Fotoğraf Ödülleri'ni kazananlar belli oldu! Birinciliği "Afrikalı Viktoryen" portresi aldı