Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu - Son Dakika

Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu

26.09.2020 09:27

Gözlerinin içinden cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomen Amber Luke, son paylaşımıyla hayranlarını yine şaşırttı. Dilini ikiye ayıran Luke bu kez vampir dişleriyle hayranlarının karşısına çıktı.

1
Yaptırdığı dövme ve vücut modifikasyonları ile adını duyuran genç model Amber Luke bu sefer vampir dişleriyle dikkatleri üzerine çekti.
2
Cinsel organına kadar dövme yaptıran Amber Luke, bu sefer dövmeleriyle değil vampir dişleriyle gündem oldu. Instagram hesabından paylaştığı yeni 'vampir dişleri' hayranları tarafından oldukça beğenildi.
3
Baştan ayağa dövmelerle ve piercinglerle kaplı olan modelin yaptığı vücut modifikasyonu hayranlarını şaşırttı. Dişlerini gösterdiği fotoğrafla kendini 'vampir kraliçesi' ilan eden modelin paylaşımını hayranları beğeniye boğdu.
4
Avustralya'nın Brisbane kentinde yaşayan 24 yaşındaki dövme bağımlısı Amber Luke, son çılgınlığını gözlerinin akını maviye boyatarak yapmıştı.
5
Yıllardır vücudundaki dövmelere yaklaşık 20 bin sterlin (173 bin TL) harcayan model vücudunu değiştirmeye devam ediyor.
6
Psikolojik sorunlarıyla mücadele etmekte zorlanan Amber, 16 yaşına geldiğinde hayatına yeni bir yön vermek istediğini hissetti.
7
Psikolojik sorunlarıyla mücadele etmekte zorlanan Amber, 16 yaşına geldiğinde hayatına yeni bir yön vermek istediğini hissetti. Eski halinden sıkılan Amber, bedenini 'modifiye' ettiğini ve bu sayede kendini bulduğunu fark etti.
8
9
10
11
12

Son Dakika Cinsel organına kadar dövme yaptıran çılgın fenomenin son paylaşımı olay oldu - Son Dakika

YORUMLAR (20)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Babası Instagram'ını kapattırmıştı! Coşkun Sabah'ın kızı bomba gibi geri döndü Mide bulandıran olay! 37 yaşındaki sapık, tavuk ve civcivlere tecavüz etti Seda Sayan, Sayısal Loto çekilişini "Haydi Bismillah" diyerek yapınca gündem oldu Müge Anlı'nın vazgeçilmez ismi Arif Verimli'den takipçilerine ilginç öneri: Aşık olmayın "Doğuştan mesafem var" diyerek maske takmıyordu! Merve Boluğur sorumsuz davranışının karşılığını aldı