Cinsel organlarını yemek için ayı öldüren adamın savunması pes dedirtti! - Son Dakika

Cinsel organlarını yemek için ayı öldüren adamın savunması pes dedirtti!

24.10.2019 11:41

Hindistan'da, 6 yıldır ayıları cinsel organlarını yemek için öldüren adam yakalandı. Yetkililer, şahsın hayvan cinsel organı yediğinde, libidosunun arttığına inandığını açıkladı.

1
Hindistan'da, ayıları penislerini yemek için öldüren ve yasa dışı kaplan avlayan kişi altı yıl sonra yakalandı. Yetkililer, farklı isimler kullanarak saklandığı anlaşılan Yarlen adlı adamın, hayvan cinsel organı yediğinde libidonun arttığına inanan bir kabileye mensup olduğunu açıkladı.

2
Madhya Pradesh Orman Departmanı, Yarlen'i yakalamak için 2013 yılında özel bir birim kurdu. Times of India gazetesi, 6 yıl sonra yakalanan Yarlen'in polise bir çok ayı ve kaplan öldürdüğünü itiraf ettiğini yazdı.

3
Bir yetkili, ayıların safra kesesinin özel güçleri olduğuna inanan bazı Hindistanlı iş adamları için de Yarlen'in bu hayvanları öldürdüğünü söyledi.

4
Yarlen'in üyesi olduğu belirtilen Pardhi-Behelia kabilesi, Madhya Pradesh ormanlarında avlanarak yaşıyor. Bu kabile ayı penisinin afrodizyak etkisi olduğuna ve cinsel gücü artırdığına inanıyor.
5
Hindistan'da vahşi hayvanların avlanması yasak. Yarlen'in ülkedeki yasa dışı kaplan avlanması ve ticareti şebekesinde önemli bir yeri olduğu da düşünülüyor. Hindistan dünya kaplan nüfusunun yüzde 75'inden fazlasına ev sahipliği yapıyor. (Euronews)

Son Dakika Cinsel organlarını yemek için ayı öldüren adamın savunması pes dedirtti! - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Şark Bülbülü'nün utangaç güzeli Hatice son haliyle hayran bıraktı! İşte efsane oyuncuların yıllar içindeki değişimi Evli adam, tek gecelik ilişki yaşadığı genç kadını arabaya bağlayıp yakarak öldürdü Eksi 50 derece soğuk ve karanlıkta canlarına kıyıyorlardı! Yönetim çareyi futbolda buldu Hem dünyada hem Türkiye'de tek! Kendisi küçük ama işlevi büyük göl koruma altına alındı 14 kadına tecavüz ettikten sonra iç çamaşırlarıyla bağlayıp öldürmüştü! Seri katilin mahkemedeki sözleri saç baş yoldurdu