Cinsel Saldırı Yüzünden Tutuklanan Ünlü Oyuncuya Rol Arkadaşından Üstsüz Protesto - Son Dakika

Cinsel Saldırı Yüzünden Tutuklanan Ünlü Oyuncuya Rol Arkadaşından Üstsüz Protesto

10.04.2018 11:07

90'lı yılların ünlü dizisi Cosby Ailesi'nin oyuncularından Nicolle Rochelle, birden fazla kadına cinsel saldırı suçlamalasıyla yargılanan Bill Cosby'yi mahkeme önünde üstsüz protesto edince tutuklandı...

1
Cosby Ailesi dizisinin eski oyuncusu Nicolle Rochelle, Bill Cosby'nin cinsel saldırı davası sırasında mahkeme dışında çıplak protesto gerçekleştirdi.

2
39 yaşındaki oyuncu, dün Cosby'nin Pennsylvania'daki mahkeme salonuna geldiği esnada üstsüz bir şekilde protestoya başladı.

3
Göğsüne “Kadınların hayatı önemli” yazan Rochelle'nin, bedenine ayrıca, Cosby'nin cinsel saldırısına maruz kaldığı iddia edilen kadınlardan bazılarının adlarını da yazdığı görüldü.

4
Rochelle, 1990-1992 yılları arasında yayınlanan Cosby Ailesi dizisinin dört bölümünde Nicole Leach adıyla rol almıştı.

5

Rochelle, “Başkalarının hayatını riske atan yasalara aykırı davranış”tan dolayı tutuklandı. Suçu kesinleşirse Rochelle'nin ceza alması söz konusu.

6
80 yaşındaki Cosby'nin en az 35 kadına uyuşturucu ilaç verip cinsel saldırıda bulunduğu iddia ediliyor.

7

Son Dakika Cinsel Saldırı Yüzünden Tutuklanan Ünlü Oyuncuya Rol Arkadaşından Üstsüz Protesto - Son Dakika


YORUMLAR

Diğer Galeriler

İçine şeytan kaçtı diye medyuma götürdüğü kızı tarafından parçalara ayrıldı Poz uğruna kayalıklara tırmanan model dengesini kaybedince suya düştü İtalya'nın bir köyünde 9 TL'ye ev sahibi olunuyor! Almak için tek bir şart var Dünyanın en büyük elmacık kemiklerine sahip olmak isteyen model her gün kendine dolgu yapıyor Fahriye'nin dönüşü muhteşem oldu! Eskisinden daha fit