Cinsel taciz davasında şoke eden olay! Ünlü oyuncu mahkemede sinir krizi geçirdi - Son Dakika

Cinsel taciz davasında şoke eden olay! Ünlü oyuncu mahkemede sinir krizi geçirdi

04.02.2020 17:24

Sayısız ünlü oyuncuya tecavüz etmekten yargılanan Hollywood'un ünlü film yapımcısı Harvey Weinstein'ın cinsel taciz davasında kilit tanıklardan birisi sorgulama esnasında sinir krizi geçirdi. Mahkemede ünlü yapımcının cinsel saldırısına uğrayan Jessica Mann, Weinstein ile cinsel ilişkiye girdiğinde ünlü yapımcının kendisinin üzerine idrarını yaptığını belirtti.

1
Weinstein'ın cinsel taciz davasının son duruşması dün görüldü. Duruşmada yine gerginlik hakimdi.
2
Dünyanın en önemli yapımcılarından biri kabul edilen Harvey Weinstein'ın taciz ettiği kadınların konuşması ile yıllardır süren skandal ortaya çıkmış ve bunun sonucunda da #MeToo akımı başlamıştı.

3
Mann ayrıca, Weinstein ile cinsel ilişkiye girdiğinde ünlü yapımcının kendisinin üzerine idrarını yaptığını belirterek "Bu olay benim için büyük şok oldu" dedi.
4
Mann, Weinstein'ın oyunculuk kariyerine zarar vermesinden korktuğunu ve bu nedenle cinsel ilişkiye girdiğini vurgulayarak, "Onunla cinsel ilişkiye girdim çünkü oyunculuk kariyerimi bitirmesini istemiyordum" diye konuştu.
5
Mann, Weinstein'ın kendisine Mart 2013'te New York'ta, 8 ay sonra da Los Angeles'taki bir otelde tecavüz ettiğini söyledi.
6
'Kilit isimler' arasında yer alan 34 yaşındaki eski oyuncu Jessica Mann, Weinstein'ın avukatı Donna Rotunno tarafından sorgulandı.
7
Mann, buna rağmen yine de yeni cep telefonu numarasını ünlü yapımcıya 5 kez verdiğini ekledi.

8
Ancak hakkında sorular sorulmaya devam ederken ağlama ve histeri krizine giren Mann, sakinleştirilemeyince mahkeme salonundan dışarıya çıkarıldı.

9
Bu gelişmelerin ardından duruşma ileri bir tarihe ertelendi.
10

Son Dakika Cinsel taciz davasında şoke eden olay! Ünlü oyuncu mahkemede sinir krizi geçirdi - Son Dakika


YORUMLAR (16)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Papaz, vaaz sırasında Melenia Trump'ı gösterip "Bu kadın gibi olun" deyince ortalık karıştı Yeri şimdilik gizli tutuluyor! Bu izlerin 5 bin yıllık olduğu tespit edildi Mucize Doktor'un Açelyası isyan etti! "Bedenimi istediğim gibi kullanırım" deyip yatak pozunu paylaştı İki kez tecavüze uğrayan kadın orduya katıldı! Verdiği silahlı pozlarla kadınlara çağrıda bulundu Çocuğu yaşındaki zihinsel engelli kızla evlenen 55 yaşındaki adama tepki yağdı