Cinsel taciz davasında şoke eden olay! Ünlü oyuncu mahkemede sinir krizi geçirdi - Son Dakika

Cinsel taciz davasında şoke eden olay! Ünlü oyuncu mahkemede sinir krizi geçirdi

24 gün önce

Sayısız ünlü oyuncuya tecavüz etmekten yargılanan Hollywood'un ünlü film yapımcısı Harvey Weinstein'ın cinsel taciz davasında kilit tanıklardan birisi sorgulama esnasında sinir krizi geçirdi. Mahkemede ünlü yapımcının cinsel saldırısına uğrayan Jessica Mann, Weinstein ile cinsel ilişkiye girdiğinde ünlü yapımcının kendisinin üzerine idrarını yaptığını belirtti.

1
Dünyanın en önemli yapımcılarından biri kabul edilen Harvey Weinstein'ın taciz ettiği kadınların konuşması ile yıllardır süren skandal ortaya çıkmış ve bunun sonucunda da #MeToo akımı başlamıştı.

2
Weinstein'ın cinsel taciz davasının son duruşması dün görüldü. Duruşmada yine gerginlik hakimdi.
3
'Kilit isimler' arasında yer alan 34 yaşındaki eski oyuncu Jessica Mann, Weinstein'ın avukatı Donna Rotunno tarafından sorgulandı.
4
Mann, buna rağmen yine de yeni cep telefonu numarasını ünlü yapımcıya 5 kez verdiğini ekledi.

5
Mann, Weinstein'ın kendisine Mart 2013'te New York'ta, 8 ay sonra da Los Angeles'taki bir otelde tecavüz ettiğini söyledi.
6
Mann ayrıca, Weinstein ile cinsel ilişkiye girdiğinde ünlü yapımcının kendisinin üzerine idrarını yaptığını belirterek "Bu olay benim için büyük şok oldu" dedi.
7
Mann, Weinstein'ın oyunculuk kariyerine zarar vermesinden korktuğunu ve bu nedenle cinsel ilişkiye girdiğini vurgulayarak, "Onunla cinsel ilişkiye girdim çünkü oyunculuk kariyerimi bitirmesini istemiyordum" diye konuştu.
8
Ancak hakkında sorular sorulmaya devam ederken ağlama ve histeri krizine giren Mann, sakinleştirilemeyince mahkeme salonundan dışarıya çıkarıldı.

9
Bu gelişmelerin ardından duruşma ileri bir tarihe ertelendi.
10

Haber Yayın Tarihi: 04.02.2020 05:24 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

İdlib'de şehit düşen Kayserili Ali Taşöz'ün 'canım anam' paylaşımı yürekleri dağladı Göçmenler gece yarısı yollara düştü! İşte sınırdan manzaralar Şehit haberleri ciğerimizi yaktı! İşte ünlülerin İdlib şehitleri için attığı tweetler New York ile New Jersey'deki camilerde eller, İdlib şehitleri ve Mehmetçiğe dua için kalktı! 2 yaşındaki kızını küvette boğarak öldüren cani anneye 18 yıl hapis cezası