Cinsel Tercihlerini Gizlemediler - Son Dakika

Cinsel Tercihlerini Gizlemediler

01.02.2012 11:14

1
Ünlü aktör Neil Patrick Harris ve partneri David Burtka, beş yıldan fazla zamandır birlikteler. Hatta ikiz bebekleriyle aielerini genişlettiler. Cinsel tercihleri farklı olsa da Hollywood'un örnek çiflerinden biri olarak gösteriliyorlar. Ama onlar bütün bunlara rağmen "eşcinsel ilişki yaşayanların kartpostal çocuğu" olmak istemiyorlar.
2
Out dergisinin yeni sayısı için objektif karşısına geçen çift dergiye bir de röportaj verdi.

3
Harris, nişanlısı Burka ile nasıl tanıştığını da anlattı dergiye: "Bir gün Kate adlı bir arkadaşıma sokakta rastladım. Yanında David vardı. Onu James Dean'e benzettim. İlk anda Kate'in sevgilisi sandım." Sonra Kate'in sevgilisi olmadığını öğrenmiş ama başka biriyle birlikte olduğunu öğrenmiş David Burtka'nın. Sabırla onların ayrılmasını bekleyip sonra da duygularını açmış. Çift o günden bu yana da beraber.
4
Bazı ünlüler özel hayatlarıyla ilgili ayrıntıları gözlerden uzak tutmaya çalışırken bazıları da en özel kişisel sırlarını bile açıklar. İşte cinsel tercihlerini saklama gereği duymayan ünlüler. Hollywood'un yeni nesil güzellerinden Amber Heard, eşcinsel olduğunu açıkladı.
5
Son olarak Zombieland filminde başrol oynayan 24 yaşındaki yıldız, önceki gece katıldığı GLAAD (Hakarete Karşı Gay ve Lezbiyen Birliği) toplantısında kendisinin de bir lezbiyen olduğunu söyleyerek hayranlarını şaşırttı.
6
Geceye sevgilisi Tasya van Rees ile birlikte katılan Heard, AfterEllen.com adlı siteye verdiği röportajda "Kariyerimin bu noktasında bu seçimimi açıklayıp açıklamamayı çok düşündüm."
7
"Bence eğer bir şeyi saklar ya da inkar ederseniz onun yanlış olduğunu kabul etmiş olursunuz. Oysa hatalı olduğum duygusundan hiç hoşlanmıyorum."
8
Pop Idol yarışmasıyla adını duyuran Clay Aiken, 2008 yılında People dergisine eşcinsel olduğunu açıklamıştı.

9
Chad Allen eşcinsel olduğunu 2009 yılının başlarında açıklamıştı.

10
Basketbolcu John Amaechi 2007 yılında yaptığı açıklamayla gündeme gelmişti.

11
Moda tasarımcısı Kevin Aviance, 2006 yılında bir gay bardan çıkarken saldırıya uğramıştı.
12
Yazar ve yönetmen Alan Ball cinsel tercihini hiç saklamadı.
13
Şarkıcı Lance Bass (sağda) 2006 yılında Reichen Lernkuhl (solda) ile sık sık görüntülenmiş ve bazı spekülasyonlara yol açmıştı. Bass sonunda Lemkuhl ile ilişkisi olduğunu açıklamıştı. Çİft ayrıldı.
14
Aktör Bryan Batt tercihini saklamayanlardan.
15
Eski beyzbol oyuncusu Billy Bean, eşcinsel karşıtlarının hedefi olmuştu.
16
Aktör David Brock, 1990'larda eşcinsel olduğunu açıklamıştı.
17
ABD eski başkan yardımcısı Dick Chaney'nin kızı Mary Cheney.
18
İskoç aktör Alan Cumming.
19
Ellen De Generes, Portia Di Rossi ile evlendi.
20
Şarkıcı Ani Di Franco.
21
Ünlü şarkıcı Elton John.
22
Elton John ve eşi David Furnish.

Son Dakika Cinsel Tercihlerini Gizlemediler - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500
Advertisement