Son Dakika Haberleri: Cinselliğe Giden Yol Mideden Geçer

Cinselliğe Giden Yol Mideden Geçer

9 yıl önce

1
İyi Bir Cinselliğe Giden Yol Mideden Geçer.
Afrodizyak besinler; cinsel hayatınıza, doğadan gelen güçle destek veriyor.
2
Tarçın: Hormonların çalışmasını kolaylaştırır ve cinsel gücü arttırır. Herhangi bir besinle alabileceğiniz gibi, bir bardak suya, bir çay kaşığı tarçın da katıp içebilirsiniz.
3
Zencefil: Tüm bedeni uyaran zencefil, cinsel gücü arttırmakta da etkilidir.
4
Kimyon: Hormonları çalıştırır, sinir sistemini güçleştirir.
5
Bal: Yaşınız ilerlese bile, cinsel gücünüzün yerinde kalmasını sağlar
6
Ginseng: 2002 yılında, Southern Illinois University School of Medicine'da yapılan bir araştırmayla libidoyu arttırdığı ispatlanan ginseng; yüzyıllardır, Uzak Doğu'da afrodizyak olarak kullanılır. Mucizevi bitkinin, son yıllarda, Avrupa'da da çok revaçta olduğunu söyleyebiliriz.
7
Çilek: İngiliz Tıp Derneği, çileğin, cinsel gücün artmasında önemli bir rol oynayan E vitaminini bolca barındırdığını ve sperm miktarını arttırdığını açıkladı. Ayrıca, çilek, cinsel organları besliyor ve kan dolaşımını hızlandırıyor.
8
Midye: İçeriğindeki civa cinsel performansınızı arttırıyor. Fazla miktarda tüketilmesinin sakıncalı olduğunu belirtelim.
9
Muz: İçeriğindeki Bromelain enzimi ve özütü performansınızın doruklara çıkmasını sağlıyor.
10
Turp: Baharatlı yapısı, turpun doğal bir afrodizyak olmasını sağlıyor. Rivayete göre bu özelliği ile turp, mısır firavunlarının baş tacıymış.
11
Antep Fıstığı: İçeriğindeki doymamış yağ asitleri ve e vitamini cinsel gücü arttırıyor.
12
Avokado: Avokadoda bulunan temel yağ asitleri ve glutathion adlı anitioksidanlar seks hormonlarının üretimini hızlandırır. Haftada 3 kez avokado yiyenlerde meyvenin etkisi 2 hafta içinde görülür.

13
Domates: Domates tam anlamıyla bir A vitamini deposudur. A vitamini de üretkenliği ve seks hormonlarının üretimini artırır. 2 hafta boyunca günde bir domates yiyenler bu sebzenin cinsel hayatları üzerindeki etkisini hemen görecektir.
14
ENİNE BOYUNA MESİR MACUNU NEDİR?

Kanuni Sultan Süleyman'ın annesi Hafsa Sultan'ın rahatsızlanması üzerine Manisa'da hazırlanıldığı rivayet edilen mesir macunu, günümüzde, Türkiye'nin en meşhur yerel afrodizyak besini olarak biliniyor.15
Macunun içeriğinde; anason, meyan balı, çivit, çöp çimi, çörekotu, darı, galanga, hardal, havlıcan, Hindistan cevizi, Hindistan çiçeği, hıyarşembe, kakule, karabiber, karanfi l, kimyon, kişniş, zaferan, kebabe, karahalil, limon tuzu, udülkahır, iksir şekeri, topalak kökü, mürrüsafi , portakal çiçeği, portakal kabuğu, ravent, raziyane, safran, sakız, kara halile, sarı halile, sinameki, tarçın, topalak, vanilya, zencefi l, zerdeçöp ve günbalı bulunuyor.

16
Bu kadar malzemeyi bulabilirseniz; siz de kendi macununuzu üretebilirsiniz.
17
Mesir macunun, cinsel gücü arttırmanın yanı sıra; iştah açıcı, yorgunluk giderici ve kan dolaşımını düzenleyici etkileri de var.


Haber Yayın Tarihi: 01.04.2011 08:22 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Helikopter turunda tesadüfen gördü! İzlanda'da 50 ceset kıyıya vurdu 29 yaşındaki gençten skandal itiraf: Yaşlı kadınlarla birlikte olarak haftada 56 bin TL kazanıyorum Instagram'dan gurur verici Türkiye paylaşımı! Bakın fotoğrafı kim çekti Dünyada sadece Türkiye'de var! Gören hayrete düşüyor Turizm cennetinde şok! Kahve pişirdiler diye 6 bin TL cezaya çarptırılıp şehirden kovuldular!