Cinsellik Sonrası Yapılacak 8 Şey - Son Dakika

Cinsellik Sonrası Yapılacak 8 Şey

8 yıl önce

1
Güzel bir gece ve aşk dolu dakikaların ardından birbirinize sırtınızı dönüp uyumayın, bunları yapın...
2
1. Sarılıp yatmak: Seks sonrası yapılanlar arasında adeta bir standart gibidir, sarılıp yatmak. Ama yüzyıllardır değişmeyen ve gelecekte de kolay kolay değişmeyecek bir gerçek şudur ki; seks sonrası çiftlerin sarılarak uzanmaları, birbirlerini ne kadar çok sevdiğini gösterir.
3
2. Konuşmak: Seks sonrası konuşmak da oldukça yararlı olabilir. Bu konuşmalar ille de seks ile ilgili olmak zorunda değil, Havadan, Sudan konulara değinseniz bile olur. Bu esnada yapılan karşılıklı konuşmalar, aranızdaki iletişimi güçlendirecektir.
4
3. Yeniden bağlanın: Heyecan dolu dakikaların ardından birbirinize sarılıp muhabbet etmeniz, aranızdaki duygusal bağın kuvvetlenmesini sağlar. Bu anlar, birbirinize söylemek isteyip de söyleyemedikleriniz için en uygun zaman dilimleridir.
5
4. Dokunun: Az önce büyük bir ihtirasla vücudunda dokunulmadık yer bırakmadığınız partnerinize şimdi de ufak ama duygu yüklü temaslarda bulunun.
6
Elinizi ellerine, koluna, yüzüne değdirin usulca. Saçlarını sevin ve masumca okşayın onu. Bu, onun oldukça hoşuna gidecek. Belki de yeniden harekete geçmesine neden olacaktır!
7
5. Gelecekle ilgili planlar yapın: Seks sonrası iletişime geçmek, çiftlerin yeniden sağlıklı bir şekilde iletişim kurabilmesi için olmazsa olmazlardan, bunu daha önce de söyledik.
8
Fakat gerçekten samimi bir iletişim kurup kurmadığınızdan emin değilseniz, partnerinize gelecekle ilgili planlarınızdan bahsetmeyi de deneyebilirsiniz.
9
6. Gülün, kahkahalar atın: Seks, her zaman ciddiyetle ele alınması gereken bir şey değil. Seks esnasında ya da sonrasında espri yapmak, gülmek, gıdıklamak, kahkaha atmak neşelenmenizi sağlayacak, yatak odanızda pozitif bir hava estirecektir.
10
7. Yatakta yiyin: Sonuçta seks, en zevkli ve heyecanlı egzersiz değil mi sizce de? Kalori harcadığınız ve enerji sarfettiğiniz için acıkacak ve bir şeyler yemek isteyeceksiniz. Seks sonrası yatakta bir şeyler yemek ve içmek keyfinden kendinizi mahrum bırakmayın!
11
8. Müzik, ruhun ve biraz da seksin gıdası: Ruhunuzu yenileyen, hafif ve etkileyici müzikler de seks sonrası sükunet ve huzur bulmanızı sağlar.
12
Vivaldi veya Mozart gibi klasik bestekarların eserleri veya hafif hafif çalan bir caz standardı, keyif verici seçenekler...
13
14
15

Haber Yayın Tarihi: 22.03.2012 10:21 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Asistan öğretmenden skandal! 2 öğrencisine uyuşturucu verip üçlü ilişkiye girdi Esra Erol'un yıllar önceki hali görenleri şoke etti! Efsane dizide figüranlık yapmış Tam paketi bir ev parası! İşte rende tasarımlı Apple Mac Pro ve özellikleri 'Doğal gaz faturası fazla geldi' diyenler dikkat! İşte süper tasarruf önerileri Hastanede kaptı, bir anda vücudunu yemeye başladı!