Cinsellikten soğuyan adam sevgilisinin başkalarıyla ilişkiye girmesini istedi! Sonrası olay kadar iğrenç - Son Dakika

Cinsellikten soğuyan adam sevgilisinin başkalarıyla ilişkiye girmesini istedi! Sonrası olay kadar iğrenç

03.12.2021 12:06

İngiltere'de yaşayan Marie Newberry isimli kadın, 12 yıldır ilişki yaşadığı erkek arkadaşı Ben Elks'in cinsel ilişkiden soğuduğu için kendisinin başka erkekler ile ilişkiye girmesine izin verdiğini söyledi. Marie, sevgilisinin bu düşünceyle cinsel duygularını tatmin ettiğini ifade etti.

1
Çiftler zaman zaman ilişkilerinde problem yaşar. Sorun yaşayan çiftler aralarındaki sorunları çözerek yola devam eder ya da ilişkiyi sonlandırır. Ancak bazı çiftler var ki buldukları çözümle "Bu kadarı da olmaz" dedirtir. İşte bahsedeceğimiz çift tam da bu kelimenin hakkını veriyor.
2
Marie, birkaç yıl önce erkek arkadaşının kendisine "Senin başka erkekler ile ilişkiye girmeni izlemek istiyorum" deyince büyük şok yaşadı.
3
Marie, erkek arkadaşıyla çok sıkı bir bağları olduğunu iki tarafın da her türlü görüşe açık olmasından dolayı ilişkilerinin çok uzun sürdüğünü, bu nedenle mutlu bir ilişkilerinin olduğunu belirtti.

4
Erkek arkadaşı Ben ile ilk tanıştığı dönemlerde mükemmel bir cinsel yaşamlarının olduğunu fakat çocuklar dünyaya geldikten sonra cinsel yaşamlarının çok daha kötüye gittiğini belirten Marie, daha önce neredeyse her gün ilişkiye girerken, daha sonra ancak haftada bir kez birlikte olduklarını belirtti.
5
İlk önce ne yapacağını bilmeyen Marie, erkek arkadaşının mutlu olması için bu teklifi kabul etti.
6

YORUMLAR (1)
500

Son Dakika Cinsellikten soğuyan adam sevgilisinin başkalarıyla ilişkiye girmesini istedi! Sonrası olay kadar iğrenç - Son Dakika Dünya


Advertisement