Cinsiyet Değiştiren Baba Kendi Kızıyla Pişti Oldu - Son Dakika

Cinsiyet Değiştiren Baba Kendi Kızıyla Pişti Oldu

13.02.2016 11:13

1
2
Sadece müzik değil moda dünyasında da adını duyuran Kanye West, Yeezy adlı koleksiyonunun üçüncü sezon ürünlerini New York Moda Haftası kapsamında düzenlediği bir defileyle tanıttı.

Madison Square Garden'daki defileye Kanye West'in eşi Kim Kardashian ve kızı North'un yanı sıra bütün Kardashian/ Jenner ailesi tam kadro katıldı.

3
4
Vogue dergisinin efsanevi editörü Anne Wintour'un da izlediği defileye damgasını vuranlar ise geçen yıl cinsiyet değiştirip kadın olan Caitlyn Jenner ile kızı Kendall oldu.

5
Baba ile kızın kıyafetleri arasında sadece küçük farklar vardı. 20 yaşındaki Kendall, kıyafeti mini bir elbise şeklinde giyip üzeri incilere süslü bir çift çizmeyle tamamladı.

6
7
Caitlyn Jenner ise tunik şeklindeki kıyafetin altına uzun bir etek giyip ten rengi ayakkabılar tercih etti.

8
Eski bir olimpik sporcu olan Bruce Jenner, cinsiyet değiştirme planının ipuçlarını sürekli botoks yaptırarak da vermişti. Altı çocuk babası Jenner, geçen yıl operasyon geçirerek kadına dönüştü.

9
10
11
12
13
14
15
Ünlü rap yıldızı Kanye West, Yeezy Season 3 adını verdiği yeni albüm tanıtım konserini Tidal üzerinden yayınladı. Kenya West'in eşi Kim Kardashians ve ailesi de konserde ünlü şarkıcıyı izledi.

16
New York'ta bulunan Madison Square Garden'da düzenlenen etkinliğe ilişkin olarak Tidal'dan yapılan açıklama, rap yıldızının hayranlarının konsere büyük ilgi gösterdiğini ortaya koyuyor.

17
Etkinliği canlı izleyen kişi sayısının bir ara 20 milyona ulaştığı belirtilirken, bu kullanıcıların iki saate yakın bir süre devam eden etkinliği ne kadar süre boyunca izlediklerine ilişkin rakamlar henüz paylaşılmadı.

18
Kanye West'in yayınına gösterilen yoğun ilgi, Tidal'ın bazı teknik problemler yaşamasına da yol açtı.

19
Şirketin temsilcileri tarafından yapılan açıklamada, yayını yüksek bitrate'lerde takip eden izleyicilerin karşılaştığı problemlerin teknik katmanlardan sorumlu AMV ve Akamai'den kaynaklandığı belirtildi.

20

AMV kendisini “dijital AMV kendisini “dijital medya şirketi” olarak tanımlarken, Akamai “içerik dağıtım ağı” olarak faaliyet gösteriyor.medya şirketi” olarak tanımlarken, Akamai “içerik dağıtım ağı” olarak faaliyet gösteriyor

21
Kanye West, özel etkinlikte ulaştığı izleyici sayısıyla günümüzün en büyük popüler kültür ikonlarından bir olduğunu ortaya koydu.

22
West'in eşi Kim Kardashian da bu etkinliğe katıldı.

23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40

Son Dakika Cinsiyet Değiştiren Baba Kendi Kızıyla Pişti Oldu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Diğer Galeriler

Nefise Karatay'la çıplak pozlarından pişman olan Mali'den bir itiraf daha: Kandırıldık Beklenmedik kaza! Ivanka Trump sörf tahtasıyla oğlunun yüzüne çarptı Yalanlasalar da kameralardan kaçamadılar! Sibel Can ve Emir Sarıgül aşkı belgelendi Bayram paylaşımları art arda geldi! Tarkan ve Cem Yılmaz'ın pozlarına beğeni yağıyor Takipçilerinin bayramını bornozlu pozuyla kutlayan Fahriye Evcen eleştirilerin hedefi oldu
Advertisement