Son Dakika Haberleri: Cinsiyet Değiştiren Rüzgar Kız Arkadaşıyla Fena Yakalandı

Cinsiyet Değiştiren Rüzgar Kız Arkadaşıyla Fena Yakalandı

4 yıl önce

1
Yaklaşık 1.5 yıl önce cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Rüzgar Erkoçlar, önceki akşam kaçamağa çıktı...

2
Nişantaşı City's AVM'de bulunan bir restoranda bir kız arkadaşıyla romantik bir akşam yemeği yiyen Erkoçlar, mekan çıkışı kendisini görüntüleyen muhabirlere açıklamalarda bulundu.

3
Yaklaşık üç saat kaldığı mekandan, kız arkadaşıyla ayrı ayrı çıkan Rüzgar Erkoçlar hayatı hakkında açıklamalarda bulundu.

4
Muhabirlerin "Rüzgar Bey hanımefendi sevgilisiniz mi?" sorularına Rüzgar Erkoçlar gülümseyerek "Şu an yalnızım. Uzun süredir hayatımda kimse yok. Kafam daha rahat, böylesi en güzeli.

5
Geçtiğimiz günlerde bir sevgilim var gibiydi ama siz gazeteci arkadaşlarımdan çekindiği için ayrıldık. Hayırlısı böyleymiş" sözleriyle cevap verdi.

6

Erkoçlar, açıklama yaparken kız arkadaşı aşk sorularına sessiz kaldı. Muhabirlerin "Rüzgar Bey yakışıklı mı?" sorusuna "Karizma" kelimesiyle cevap veren gizemli kız arkadaş kaçar adım alışveriş merkezinden ayrıldı.

7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17Haber Yayın Tarihi: 16.08.2016 08:01 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor