Cinsiyet değiştirerek kadın olan Ken Bebek'ten inanılmaz duyuru: Bekaretimi kaybetmeye hazırım - Son Dakika

Cinsiyet değiştirerek kadın olan Ken Bebek'ten inanılmaz duyuru: Bekaretimi kaybetmeye hazırım

22.02.2021 16:31

Brezilya ve İngiliz asıllı fenomen Rodrigo Alves, geçirdiği cinsiyet değiştirme operasyonu sonrası Jessica ismini aldı. Daha önce hiçbir erkekle cinsel ilişki yaşamadığını belirten trans fenomen, bekaretini kaybetmeye hazır olduğunu söyledi.

1
İkonik Barbie bebeğine benzemeye çalışan trans fenomen, 60 plastik cerrahi operasyonu için bugüne kadar 650 bin eurodan fazla para harcadı.
2
Her zaman kendini kadın hissettiğini söyleyen Alves, "Ken gibi görünüyor olsamda içeride Barbie olmanın acısını hiçbir şey dindiremedi." dedi.
3
Adını Jessica olarak değiştirdiğini açıklayan fenomen, Şubat 2021'de Tayland'ın Bangkok kentinde cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdi.

4
Altı saat boyunca ameliyat masasında kalan trans fenomen, ameliyat ücreti olarak 13 bin 700 euro ödedi.
5
Jessica, erkek olduğu zamanlarda kendini her zaman bir kadın olarak gördüğü için eşcinsel birliktelik yaşamadığını söyledi.
6
Herhangi bir trans bireyi rol model almadığını belirten fenomen, üç ay sonra bekaretini kaybedip cinsel ilişkiye girebileceğini belirtti.

7
8
9
10
11

Son Dakika Cinsiyet değiştirerek kadın olan Ken Bebek'ten inanılmaz duyuru: Bekaretimi kaybetmeye hazırım - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Görüntüler Palandöken'de çekildi! Rus turistler kayak pistine çıkıp bir anda bornozlarını çıkardılar Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı 18 yıl önceki fotoğraf, "Estetiğim yok" diyen Özge Ulusoy'u yalancı çıkardı Hamile kaldığı sevgilisiyle evlenmesine izin vermeyen ailesini katleden kadın idam edilecek Yılan gibi kıvrılıyor! Doğu'nun zorlu geçidine giden yoldan geçmek yürek istiyor