Cinsiyet değiştirmişti! Estetiklerle bambaşka biri olan fenomen Beren Güney'in değişimi akıllara zarar - Son Dakika

Cinsiyet değiştirmişti! Estetiklerle bambaşka biri olan fenomen Beren Güney'in değişimi akıllara zarar

25.05.2022 13:37

Bir dönem futbolcu Mohamed Elneny'den aldığı mesajları ifşa eden sosyal medya fenomeni Beren Güney cinsiyet değiştirmişti. Güney, cinsiyet değişimi sonrası estetiklere bir hayli para harcadı ve bambaşka biri oldu. İşte eski ismi Tolga İmanoğlu olan Beren Güney'in inanılmaz değişimi.

1
Cinsiyet değiştiren ve estetik operasyonlara 500 bin TL ödeyen Güney'in değişimi olay oldu.

2
İlk önce testislerini aldıran daha sonra da ses değiştirme ameliyatı, ardından göğüs ve cinsiyet değiştirme operasyonu geçiren Beren Güney, tam 7 kere burun, 5 kere meme ameliyatı, 2 kere dudak kaldırma, elmacık kemiği ve çene ucu törpületme, yüz ve göz çektirme, 5 kere bacak doldurma, popo büyütme ve 5 kere de topuk protezi operasyonlarını geçirdiğini itiraf etmişti.

3
Uzun süredir sosyal medyada paylaşım yapmayan Beren Güney, son halini takipçileriyle paylaştı.

4
Beren Güney, "Benim için yeni bir dönem başlıyor. Sanırım bu her halime yansıyor. Bu inanılmaz bir his! Gerçekten iyi ki varsınız. İyi dilekleriniz ve dualarınız hep benimle" dedi.
5
Barbie bebeğe benzemek için sayısız operasyon geçiren Beren Güney sosyal medyada oldukça popüler. Beren Güney'in eski isminin Tolga İmanoğlu biliniyor. 1985 yılında dünyaya gelmiştir. Ünlü fenomen, yurt dışında ameliyat olup Türkiye'ye 'Beren Güney' olarak geldi. Kaynak: Snob Magazin
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

YORUMLAR
500

Son Dakika Cinsiyet değiştirmişti! Estetiklerle bambaşka biri olan fenomen Beren Güney'in değişimi akıllara zarar - Son Dakika


Advertisement