Çıplak fotoğrafları internete sızan amigo kız işinden oldu - Son Dakika

Çıplak fotoğrafları internete sızan amigo kız işinden oldu

13.02.2021 09:56

Amerika Teksas'ta yaşayan 28 yaşındaki amigo kız Kristin Elise, çıplak fotoğrafları internete sızınca çalıştığı kulüp olan Indianapolis Colts tarafından işten kovuldu.

1
Kristen, OnlyFans sitesindeki hayranlarının çıplak fotoğraflarını internet üzerinden başka sitelerde paylaştığını iddia etti.
2
Kristen, takımının kendisini böyle bir gerekçe ile kovmasının kendisini çok üzdüğünü söyledi.

3
Kristen, OnlyFans, sitesine üye olduğunu ve sitede çıplak fotoğraflarını sattığını, sonradan bazı hayranlarının pozlarını çaldığını fark ettiğini ama hayranların fotoğrafları başka platformlarda yayınlayacaklarını hiç düşünmediğini söyledi.

4
Kristen, son olarak kovulmasının kendisinin suçu olduğunu ve bu davranışı ile kulübün belli kurallarını ihlal ettiğini söyledi.
5
Eski amigo kız, bundan sonra tüm enerjisini modellik kariyerine harcayacağını söyledi.
6
7
8
9
10
11
12
13

Son Dakika Çıplak fotoğrafları internete sızan amigo kız işinden oldu - Son Dakika


YORUMLAR (9)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Diğer Galeriler

Günden güne eriyor! Sosyetik güzel Süreyya Yalçın'ın son hali korkuttu Rapunzel'e meydan okuyor! 15 yıldır saçlarına makas değdirmedi Su üstünde yürüyen sihirbaz kendini ifşa etti! Yaptığı hile şeytanın bile aklına gelmez 16 yaşındaki çocuk, hamile bıraktığı sevgilisini parçalara bölüp çöpe attı Kadın kahramanlar, Hakkari'nin sert coğrafyasında PKK'ya göz açtırmıyor