Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı - Son Dakika

Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı

27.02.2021 11:15

Cinsel içerikli sitede müstehcen fotoğraf ve video satan 44 yaşındaki model Tiffany Poindexter, açık fotoğraflarını çocuklarının okulunda bulunan diğer öğrencilerin annelerinin görmesi üzerine, okul yönetimine şikayet edildi. Şikayet sonrası Tiffany'nin çocukları okuldan atıldı.

1
Sitede aylık olarak 110,000 dolar kazanan Tiffany'nin kocası Chris, Tiffany'nin fotoğraflarının ilk olarak komşuları tarafından bulunmasından sonra okula şikayet edildiklerini ve üç çocuğunun da okuldan atıldığını söyledi.
2
Tiffany, bunun yanı sıra bir çok öğrenci velisinden hakaret ve taciz içeren mesajlar aldıklarını söyledi.
3
Tiffany, bazı velilerin internette buldukları fotoğraflarının çıktısını alıp okul yönetimine mail olarak attıklarını söyledi.
4
Tiffany, çocuklarının okuldan atıldıkları için çok üzgün olduklarını ve okulun bu kararı karşısında büyük bir şok yaşadıklarını söyledi.
5
6
7

Son Dakika Çıplak fotoğraflarını cinsel içerikli sitede satışa çıkaran anne, çocuklarının başını yaktı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR (3)

Diğer Galeriler

Mustafa Üstündağ'ın arabada kucağına oturmuştu! Gelin adayının değişimi dudak uçuklattı Maskeli Sihirbaz hilesini ifşa etti! Yöntemi şeytanın bile aklına gelmez Duyanlar şaşkın! Bu festivalde evli kadınlar ikinci eşlerini seçiyor Arkeologlar kazmayı toprağa her vuruşlarında hayran kalıyor! 2.500 yıldır İstanbul'un göbeğinde saklanıyormuş Fizik kuralına meydan okuyorlar! Araçlar suyun altına girip kayboluyor