Çıplak pozlarıyla olay olan büyük beden model, New York Moda Haftası'na lateks elbisesiyle damga vurdu! - Son Dakika

Çıplak pozlarıyla olay olan büyük beden model, New York Moda Haftası'na lateks elbisesiyle damga vurdu!

06.09.2019 12:43

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından hamile olduğunu duyuran ve cesur pozlarıyla sosyal medyaya damga vuran kıvrımlı model Ashley Graham, New York Moda Haftası'nda giydiği kırmızı lateks elbisesiyle adından söz ettirdi.

1
Kadınların kendileriyle barışmasını öğütleyen beden olumlama hareketinin öncülerinden olan Ashley Graham, New York Moda Haftası'nda fırtına gibi esti.
2
31 yaşındaki büyük beden model, 2010 yılında yönetmen Justin Ervin ile dünyaevine girdi.
3
Kombinini, gümüş tonlarında bir ayakkabıyla taçlandıran Graham, saçlarını tepeden toplamayı tercih etti.
4
Önümüzdeki Ağustos ayında doğum yapması beklenen Graham, kırmızı lateks elbisesiyle büyük beğeni topladı.
5
Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından hamile olduğunu duyuran Graham'ın, vücudunda oluşan çatlakları paylaştığı fotoğrafına binlerce beğeni gelmiş, takipçileri Graham'a ''Güçlü anne'', ''En güzel anne'' gibi yorumlarda bulunmuştu.
6

Son Dakika Çıplak pozlarıyla olay olan büyük beden model, New York Moda Haftası'na lateks elbisesiyle damga vurdu! - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Diğer Galeriler

Sapkın mesajları ifşa olan ünlü aktör Armie Hammer'a destek veren Bella Thorne'a tepki yağdı Beklemedikleri anda geldi, bu görüntü bugün Sahra Çölü'nde çekildi Parkta donmuş halde bulundu! Gizemli cisimle ilgili gerçek çok geçmeden ortaya çıktı Oyuncular şokta! Ünlü dizi Bridgerton'ın müstehcen sahneleri cinsel içerikli sitelere düştü Aylık 1658 lira! Birçok kişi bilmiyor, işte devletten karşılıksız olarak verilen 15 destek