Son Dakika Haberleri: Çıplak pozlarıyla olay olan büyük beden model, New York Moda Haftası'na lateks elbisesiyle damga vurdu!

Çıplak pozlarıyla olay olan büyük beden model, New York Moda Haftası'na lateks elbisesiyle damga vurdu!

2 ay önce

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından hamile olduğunu duyuran ve cesur pozlarıyla sosyal medyaya damga vuran kıvrımlı model Ashley Graham, New York Moda Haftası'nda giydiği kırmızı lateks elbisesiyle adından söz ettirdi.

1
Kadınların kendileriyle barışmasını öğütleyen beden olumlama hareketinin öncülerinden olan Ashley Graham, New York Moda Haftası'nda fırtına gibi esti.
2
31 yaşındaki büyük beden model, 2010 yılında yönetmen Justin Ervin ile dünyaevine girdi.
3
Kombinini, gümüş tonlarında bir ayakkabıyla taçlandıran Graham, saçlarını tepeden toplamayı tercih etti.
4
Önümüzdeki Ağustos ayında doğum yapması beklenen Graham, kırmızı lateks elbisesiyle büyük beğeni topladı.
5
Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından hamile olduğunu duyuran Graham'ın, vücudunda oluşan çatlakları paylaştığı fotoğrafına binlerce beğeni gelmiş, takipçileri Graham'a ''Güçlü anne'', ''En güzel anne'' gibi yorumlarda bulunmuştu.
6Haber Yayın Tarihi: 06.09.2019 12:43 

YORUMLAR


Diğer Galeriler

Kim destek kim köstek! İşte Barış Pınarı Harekatı'na destek veren ve vermeyen ülkeler Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran an! Soruyu bilemeyince verdiği tepki şaşırttı Ormanın kuytu köşelerinde görüldü! Ne olduğunu duyan şoke oluyor Tüyler ürperten uygulama! Öldükten sonra sevdikleriyle konuşabilecek Mide ağrısından kalp hastalıklarına! Bu besinin kökünden şifa fışkırıyor